WORKSHOPY S RICHEM LOGANEM 21.8-23.8.2020 Více informací v aktualitě.

AcroYoga

AcroYoga je cvičení v páru s velmi významnými prvky hravosti, komunikace a zpětné vazby. Ač to na první pohled nevypadá, základní pozice zvládne po krátké instruktáži každý zdravý člověk. Pravidelná praxe přispívá nejen k rozvoji fyzické obratnosti, síly a flexibility, ale také ke zlepšení vnímání vlastního těla, praktikování nenásilné komunikace, rozvoji důvěry a vztahů k druhým.

Na lekcích se věnujeme jednotlivým akrobatickým pozicím a přechodům mezi nimi; stojům na hlavě, rukou a předloktí a terapeutické praxi – thajské masáži, terapeutickému létání nebo protahování ve dvojici. Na lekci není potřebná žádná předchozí zkušenost. Hodiny jsou určené úplným začátečníkům i mírně pokročilým – program rozdělujeme do dvou obtížností podle úrovně účastníků.

Lektoři Jana s Maťem začínali s AcroYogou ve stejnou dobu, a to na podzim roku 2014, kdy se v Brně začínala utvářet místní komunita. I když nejdříve cvičili každý s někým jiným, časem začali s párovou akrobacií společně vystupovat a později vést i pravidelné lekce. V akrojóze vidí velký přínos právě pro partnerské dvojice nebo kamarády, kteří chtějí společný čas trávit aktivně, věnovat si vzájemnou péči pomocí thajské masáže a naučit se lépe komunikovat.

LEKCE ACROYOGY PROBÍHAJÍ VE STUDIU DĚTSKÉ JÓGY. REZERVACI MŮŽETE PROVÉST ZDE

Vytvořilo FEO