Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

Info

Instruktor jógy - Yoga Brno Akademie

Jsme akreditované i autorizované středisko pro výuku yogy. A s novým zákonem od r. 2015 jsme oprávněni díky autorizaci pořádat i celorepublikové zkoušky, na základě kterých je možné získat živnostenský list. Naším záměrem a cílem bylo vytvořit vzdělávací program pro všechny, kteří se jógou chtějí zabývat hlouběji a nebo mají touhu se stát instruktorem jógy. Vytvořili jsme základní školení s celorepublikovou platností akreditované Ministerstevem školství, mládeže a tělovýchovy, které Vás obohatí a posunou v jógové praxi.

Základní kurz se 150h. dotací

Jsme také školou, která poskytuje výuku navazující na základní kurz a to certifikátem Hatha yoga instruktor s celosvětovou platnostís s podporou Yoga Alliance.

RYT200 

Odborné workshopy a Semináře  můžete navštívit i bez absolvování školení instruktora jógy. Na tyto kurzy mohou přijít jak učitelé, tak všichni ostatní, které dané téma bude zajímat.  Workshopy jsou 6hod. sobotní bloky, kde se probírají různé styly, typy, problematiky a novinky v oblasti jógy. Semináře jsou rozděleny většinou do dvou dnů a nabízí hlubší a podrobnější pohled do nitra daného tématu. 

Těší se na Vás Tým Yoga Brno

Připojte se k naší škole na facebooku https://www.facebook.com/yogabrnoacademy/

 

 

 

Vytvořilo FEO