Info

Instruktor jógy - Yoga Brno Akademie

Jsme akreditované i autorizované středisko pro výuku yogy. S novým zákonem od r. 2015 jsme oprávněni díky autorizaci pořádat i celorepublikové zkoušky, na základě kterých absolvent získá Osvědčení o získání profesní kvalifikace, s kterým je možné získat živnostenský list. Naším záměrem a cílem bylo vytvořit vzdělávací program pro všechny, kteří se jógou chtějí zabývat hlouběji a nebo mají touhu se stát instruktorem jógy. Vytvořili jsme základní školení s celorepublikovou platností akreditované Ministerstevem školství, mládeže a tělovýchovy, které Vás obohatí a posunou v jógové praxi. Školení probíhá formou dvou prodloužených intenzivních víkendů včetně ubytování mimo Brno a sobotních jednodenních přednášek v nových prostorách studia na Zábrdovické ve druhém patře, vytvořených pro školení a workshopy. Z úspěšných absolventů si vybíráme lektory jógy pro naše jógová studia.

Základní kurz se 150h. dotací

Jsme také školou, která poskytuje výuku navazující na základní kurz, a to certifikátem Hatha yoga instruktor s celosvětovou platností s podporou Yoga Alliance.

RYT200 

Odborné workshopy a Semináře  můžete navštívit i bez absolvování školení instruktora jógy. Na tyto kurzy mohou přijít jak učitelé, tak všichni ostatní, které dané téma bude zajímat.  Workshopy jsou 6hod. sobotní bloky, kde se probírají různé styly, typy, problematiky a novinky v oblasti jógy. Semináře jsou rozděleny většinou do dvou dnů a nabízí hlubší a podrobnější pohled do nitra daného tématu. 

Těší se na Vás Tým Yoga Brno

 

    

Připojte se k naší škole, prohlédněte si fotogalerii, buďte s námi na každkém kroku 

Facebook – Aplikace na Google Play    na facebooku

Instagram Ikona Instagramu Sdělení - Vektorová grafika zdarma na Pixabay -  Pixabay na instagramu

 

 

 

 

 

Vytvořilo FEO