OD 13.3.2020 JSOU NAŠE STUDIA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA Více informací v aktualitě.

Info

Cvičení jógy pomáhá dětem otevřít zcela nový pohled na pohyb a na své prožitky. Jóga vyrovnává, učí děti laskavému a ohleduplnému přístupu k sobě i ke světu. 
Pohyb, hraní, radost, fantazie, rovnováha a sebedůvěra jsou hlavními slovy dětského jógového světa.

Jóga vychází z vývojové psychomotoriky dítěte, přirozeným způsobem děti vrací do fází, které ve svém vývoji uspěchaly nebo přeskočily a tím řeší psychické i fyzické disbalance. 

- vyvažuje aktivitu dítěte
- podporuje koncentraci a soustředění
- zlepšuje držení těla, koordinaci a rovnováhu
- kompenzuje jednostranné tréninky
- ovlivňuje dechové návyky (alergie, astma, imunita)
- posiluje víru sám v sebe a vlastní sebedůvěru
- řeší psychické výkyvy a učí děti pracovat se stresem
- rozvíjí fantazii, komunikaci, paměť a představivost

Naše lekce vedou certifikované lektorky se zkušeností s jógou, dětmi a dětskou jógou. Lekce jsou vedeny s ohledem na věk a zájem dítěte. Věk dětí je orientační, rozhodující je aktuální vývoj dítěte. Nás přístup je založen na vysoké toleranci a respektu individuálních potřeb jednotlivce. Empatie a otevřený přístup je to, co u nás najdete.

Před a po lekci můžete využít krásné čisté zázemí s dětským koutkem, kde si děti vyhrají. Pro maminky je tu samoobslužná kuchyňka, kde si můžete vychutnat výbornou kávu, uvařit čaj nebo ohřát jídlo. Na lekci postačí jen pohodlné oblečení a cvičíme bez bot (ideálně bez ponožek). Podložky a vše ostatní, co na lekci potřebujeme je v sále k dispozici. 

Cena jedné lekce je 180,- ( DĚTSKÁ YOGA*) nebo 250,-/rodič+dítě (párová jóga DĚTSKÁ YOGA). Na všechny lekce lze využívat klasické permanentky YOGA BRNO VIZ SLOUPEC V CENÍKU 

 

Vytvořilo FEO