Obchodní podmínky

    Permanentky a vstupné

Platba za permanentku/vstupné je nevratná. Permanantku můžete nechat přepsat na jiného klienta a nebo prodloužit její platnost. Platnost permanentky lze prodloužit v období 14 před a 14 dní po datu expirace zakoupením permanentky nové. Doba platnosti prodlužované permanentky se prodlouží o dobu platnosti permanentky nové. Prodloužení permanentky zakoupením nové lze provést pouze stejným druhem permanentky (HOT YOGA, YOGA). 

U individuálních lekcí  je nutné rezervaci zrušit minimálně 24 hodin předem, jinak budeme požadovat úhradu lekce.

1+1 pro začátečníky na Hot Yogu má platnost 10 dní a není možné ji prodloužit. 

Plastové karty s čárovým kódem obržíte na recepci při koupi permanentky zdarma. Při ztrátě si studio účtuje 50,- Kč poplatek za vystavení nové karty. Je nutné předkládat permanentku při každé návštěvě  Platnost, rezervace, bonus program, spolehlivost můžete sledovat ve své zákakaznické sekci. Tam je možné si nechat v případě nutnosti a za určitých podmínek prodloužit platnost permanentky. Je tam také možné novou permanentku koupit on-line. V zákaznické sekci naleznete i rušení rezervací. 

Permanentka je nepřenosná. Pokud chtějí využívat permanentku 2 klienti, pak se jim v Bonus programu půlí body dvěma a je pak těžší dosáhnout nabízených slev 4%, 7% nebo 10%. Pečlivě proto předem zvažte, zda vezmete na svou permanentku někoho dalšího.

Pokud zapomenete heslo do své zákaznické sekce, máte možnost si zažádat o nové on-line.

Pokud nevlastníte permanentku, lze rušit rezervaci e-mailem nebo telefonicky nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Pokud opakovaně nebudete své rezervace rušit a tím bránit ostatním zájemcům v účasti na lekcích, pak Vám bude odepřen přístup k rezervacím.

Převody vstupů na permanentkách

Ve výjimečných případech jako je těhotenství, zdravotní důvody apod. lze převést zbylé vstupy na permanentce mezi typy sálů nebo na jinou osobu. V těchto případech nás kontaktujte na e-mailu eva@yogabrno.cz

Podmínky účasti na lekcích

Provozovatel nebo lektor nepřebírá odpovědnost za přinesené oblečení, cenné věci a peníze účastníka lekcí během jeho pobytu ve studiu.

Lektorka nezodpovídá za zdravotní stav účastníka lekcí. Trpíte-li nějakými zdravotními problémy, omezeními, je důležité o nich lektorku/lektora před začátkem lekce upozornit. Zdraví je Vaše zodpovědnost. Ahimsá - neubližujte sami sobě a pracujte se svým tělem zodpovědně ke svému zdravotnímu stavu. 

Začít s jógou v průběhu těhotenství nedoporučujeme, a proto pro Vás nabízíme lekce Gravid yogy. Gravid yogu můžete začít cvičit kdykoliv během těhotenství, předchozí zkušennosti s jógou nejsou nutné. Cvičíte-li jógu již nějaký čas a máte tedy ve svém těle jógu zakořeněnou, lze navštěvovat v prvním a druhém trimestru i jiné lekce dle Vašeho uvážení a nebo po poradě s lektorem. Jistě je dobré o svém stavu lektorky informovat před lekcí.  

V případě HOT YOGY a těhotenství nedoporučujeme navštěvovat lekce v prvním trimestru ženám, které lekce Hot Yogy pravidelně nenavštěvovaly. Dále je možné lekce absolvovat dle vlastního uvážení a pocitu. Klientkám, které nikdy HOT YOGU před těhotenstvím necvičily, nedoporučujeme. Po přirozeném porodu je možné začít znovu navštěvovat lekce Hot Yogy nejdříve po 6 nedělí, doporučujeme nejdříve začít s lekcemi k posílení pánevního dna nebo jemnou/basic yogu. Po porodu císařským řezem je vhodná konzultace s lékařem. Podle studií nemá HOT YOGA na kojení žádný vliv. Některé pozice na břiše Vám nejspíš nebudou příjemné, jednodušše je vynechejte. Znovu je dobré informovat lektorku/lektora o Vašem stavu před lekcí. 

Ostatní

Ceny jsou vždy dle platného ceníku. Doklad o zaplacení Vám vystavíme na požádání.

Ve studiích nejsou možné platby kartou. Pouze hotově a nebo přes on-line objednání. On-line objednávka a platba může proběhnout přímo ve studiu a tím i prověření, že byla úhrada v pořádku připsána na účet YOGA BRNO.

Rezervací a nákupem lekce/workshopu/semináře/školení souhlasíte s našimi rezervačním řádem, obchodními a storno podmínkami.

Za odložené věci ve studiu neručíme. V uzamykatelných skříňkách v šatnách je možné si své věci uchovat popř. cennosti uložit na recepci. 

Provozovatel webu

Fitness studio s.r.o.
Zábrdovická 2
615 00 Brno
IČ 293 07 155
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 72821

Vytvořilo FEO