Info

Ve speciálně vyhřívaném sále na teplotu kolem 40 stupňů Celsia a vlhčeném na optimální vlhkost cvičíme sestavu po sobě logicky navazujících ásan a několik dechových jógových cvičení. Pozice jsou sestavené tak, aby protáhly a posílily celé tělo. Hot yoga vychází z klasické hatha yogy, která obsahuje celkem 86 základních ásan. V každé z našich sérií "A" i "B" se setkáte s ucelenou a pokaždé stejnou sestavou ásan, tak abyste mohli po každé své lekci pozorovat zlepšení a propracování pozic a to jak s dechem, tak se samotným provedením.

Máme v naší nabídce i lekce Hot Yogy 60min., expres lekce. Je to pro časově vytížené klienty a nebo jen pro Ty, kterým stačí hodina hot yogy. Dále u nás najdete Hot Yin Yogu, která je vedená velmi uvolňující formou yinových pozic. A také lekci Hot Yin/Yang, která je vedená 45 min. Yangové aktivní praxe a poté se přechází do klidných yinových pozic. 

Vaše tělo během praxe protáhne svaly, šlachy, vazy a klouby. Díky stlačování orgánů a intenzivnímu proudění okysličené krve se rozehřejete zevnitř směrem ven. Tím dochází k očištění Vašeho těla nejen zvenku, ale i zevnitř.

Ceník lekcí Hot Yoga Výhody bonus programu Rozvrhy lekcí

Vytvořilo FEO