Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

Hot yoga

Ve speciálně vyhřívaném sále na teplotu 38–42 stupňů Celsia cvičíme sestavu po sobě logicky navazujících ásan a několik dechových jógových cvičení. Pozice jsou sestavené tak, aby protáhly a posílily celé tělo. Hot yoga vychází z klasické hatha yogy, která obsahuje celkem 86 základních ásan. V každé z našich sérií "A" i "B" se setkáte s ucelenou a pokaždé stejnou sestavou ásan, tak abyste mohli po každé své lekci pozorovat zlepšení a propracování pozic a to jak s dechem, tak se samotným provedením.

Máme v naší nabídce i lekce Hot Yogy 60min., expres lekce, pro časově vytížené klienty a nebo jen pro Ty, kteří chtěji v 60min. posílit, protáhnout a být ve vyhřáté místnosti. Dále Hot Yin Yogy, která je vedená velmi uvolňující formou yinových pozic. A také lekci Hot Yin/Yang, která je vedená 45 min. Yangové, tedy aktivně a poté se přechází do pozic yinových, klidných. 

Vaše tělo se během cvičení začne protahováním svalů, šlach, vazů a kloubů, díky stlačování orgánů a intenzivnímu proudění okysličené krve, rozehřívat také zevnitř směrem ven. Tím dochází k očištění Vašeho těla nejen zvenku, ale i zevnitř.

Ceník lekcí Hot Yoga Výhody bonus programu Rozvrhy lekcí

Vytvořilo FEO