„Snaž se svým úsměvem změnit svět a nikdy nedovol, aby svět změnil tvůj úsměv.“

V průběhu života se věnovala různým pohybovým aktivitám – balet, gymnastika, step, badminton, kalanetika, tai chi, jóga. Postupně ji čím dál tím více přitahovala jóga, protože zde našla propojení těla i mysli, úžasný stav, kdy si člověk užívá přítomného okamžiku.

Po seznámení se s Hormonální jógovou terapií se pro ni tak nadchla, že aby mohla získat certifikát HJT, absolvovala nejdříve 200 hod. kurz instruktora jógy v Praze a posléze i Hatha Yoga Teacher Training RYS 200 Yoga Alliance. Certifikát HJT získala u brazilské jógové terapeutky a psycholožky Dinah Rodrigues, která tuto terapii vytvořila a jako jediná na světě může tento certifikát udělit.

Kromě jógy se věnuje poradenství v oblasti zdravého životního stylu, reiki, alternativní medicíně, ráda čte a neustále se vzdělává.

Na semináři Hormonální jógové terapie vás naučí důkladně promyšlenou sestavu cviků, které při pravidelném cvičení změní kvalitu vašeho života po stránce fyzické i psychické. Tím, že se zharmonizuje hladina hormonů, celý Váš organismus se revitalizuje a omlazuje.

 

Vytvořilo FEO