Veronika se v minulosti aktivně i trenérsky věnovala především silovým sportům a fitness, závodně pak horským ultramaratonům. Jóga jí vstoupila do života ve správném okamžiku - když už cítila, že ji neustálá snaha o lepší výkony a soupeření s ostatními přináší více stresu a zdravotních komplikací než původního potěšení a odreagování.

Jógovou praxi na cestách po Thajsku a Srí Lance následovaly lekce v brněnských studiích, absolvování instruktorského kurzu a nedávná cesta do Indie, kde se blíže seznámila s Ajurvédou a připojila se k tréninkům instruktorů Hatha Yogy. 

Je to především spirituální a léčivá stránka, které Veroniku na józe nejvíce přitahují, a v těchto oblastech se neustále vzdělává. Ráda se zaměřuje na zapojování jógových technik v silovém tréninku a vyzdvihuje jejich blahodárné účinky na stresovanou mysl i tělo. Prostřednictvím svých lekcí by ráda svou zkušenost sdílela i s vámi a pomohla vám tak najít k józe cestu, ať už pociťujete jakékoliv překážky a omezení.

Vedle sportovních aktivit se Veronika vždy zabývala i výživou, zejména se specializací na sportovní výživu, redukční i objemové jídelníčky a doplňky. V současné době se více zaměřuje na tzv. racionální způsoby stravování a celkovou zdravotní rekonvalescenci na základě stravovacích návyků.

V našich studiích působí jako instruktorka jógy a výživová poradkyně.

Licence, specializace a workshopy: 

  • Hatha Yoga, trainings&workshops; Mathatitu Yoga Ashram, Indie
  • Cesta za Ajurvédou; Kérala, Indie
  • Instruktor jógy, akreditovaný kurz MŠMT; Yoga Brno Academy
  • Yoga Teacher RYT200; Yoga Brno Academy
  • Hot Yoga ásany podrobně, workshop; Yoga Brno Academy
  • Sportovní výživa a suplementace; Improve Academy
  • Poradce pro výživu, akreditovaný kurz MŠMT; Improve Academy

 

Vytvořilo FEO