„Jóga se v mém životě vždy objevovala v různých podobách, v každém procítění dechu, napnutí lýtka, zachycení myšlenky v mysli a její zpracování do rozplynutí, stavu beztíže a euforie.“ 

Ivana si jógu zamilovala. Ale než se tak stalo, prošla vrcholově volejbalem, fitness cvičením, vedením skupinových tréninků na veslovacích trenažérech a chodících pásech v předních brněnských fitness centrech. Od roku 2002 se věnuje power józe, aktivně cvičí nejen v brněnských studiích, ale i sama pro sebe a jak sama říká: „Jóga se v mém životě vždy objevovala v různých podobách, v každém procítění dechu, napnutí lýtka, zachycení myšlenky v mysli a její zpracování do rozplynutí, stavu beztíže a euforie.“ To byla a jsou její setkávání s jógou každý den, kdy nezáleží na tom, kde jste a s kým jste, ale pouze na tom kým jste Vy a jakou cestu si právě volíte.

Po 10ti letech cvičení jógy, hledání dynamiky a síly v pohybu se rozhodla udělat další krok, a to certifikaci instruktora Body & Mind. V jejích lekcích naleznete plno krásných myšlenek, možná cestu, harmonii a klid, rozhýbete své tělo, naleznete sílu dechu a jinou dimenzi svalů. Zároveň se Ivana snaží předávat své zkušenosti v „Yoga Brno Academy“ budoucím lektorům jógy. 

Dovolte jí být u toho, jak se Vám nové obzory porozumění vlastnímu tělu a vlastní duši rozšíří.

Licence, specializace a workshopy:

  • Sivasoorya School of Divine Yoga, Indie
  • Ashtanga Vinyasa Yoga; FISAF
  • Hatha Yoga jako léčebný prostředek; FISAF 
  • Hatha Yoga Basic; FISAF 
  • Základy ayurvédy; FISAF

 

Vytvořilo FEO