NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME 6.1.2020 Více informací v aktualitě.

Terapeutická jóga a koncept panča-kóš s indickým učitelem Santhoshem Krishnanem

VÍKEND PLNÝ INDIE S INDICKÝM UČITELEM, KTERÝ POKRAČUJE V SOBOTU V NAŠEM NOVÉM STUDIU NA LIDICKÉ. SANTHOSH KRISHNAN je učitelem jógy se zkušenostmi s výukou v Indii i v zahraničí. V Indii spolupracuje s několika vyhlášenými školami při přípravě budoucích učitelů jógy, vede vlastní TTC kurzy pod školou Santosa Yoga School a dříve spolupracoval jako učitel jógy s indickými státními nemocnicemi.

TLUMOČENO DO ČESKÉHO JAZYKA.

 

Obsah lekce

Přijďte na workshop plný informací, praxe a indické tradice! Indický učitel nás provede tématem pěti vrstev těla - panča-kóš, které se dotýkají jak materiálního, tak i subtilního těla, a přesně tak bude vypadat i naše praxe. Od práce s pěti elementy našeho fyzického těla a souvisejícími ásánami, přes dechová cvičení a práci s pránou, se začneme dostávat k meditačním technikám, k bhakti józe a džňána józe. V souladu s tradičním indickým učením nebude cílem naučit se a logicky pochopit význam panča-kóš, nýbrž pokusit se navnímat a prožít jednotlivé vrstvy díky cílené práci s nimi.

 

Termín:

SOBOTA 18. 4. 2020 od 10:30 – 16:00

Studio YOGA BRNO  - Lidická 23 (hotel Passage)

Lektor:


Santhosh Krishnan je učitelem jógy se zkušenostmi s výukou v Indii i v zahraničí. V Indii spolupracuje s několika vyhlášenými školami při přípravě budoucích učitelů jógy, vede vlastní TTC kurzy pod školou Santosa Yoga School a dříve spolupracoval jako učitel jógy s indickými státními nemocnicemi. Dokončil magisterské studium Jógové terapie na univerzitě Svyasa v Bengaluru a postgradualní studium jógy na univerzitě v Annamalai. Jógu se neustále učí a praktikuje. Několik měsíců v roce cestuje po Indii. Aby se o józe dozvěděl více, zkouší její různé styly jako je Sivananda, Isha Yoga, Art of Living, Mysore Style Ashtanga Vinyasa, Iyengar Yoga, jógové terapie, Thai yoga, Body Works a Body Alignment. Je držitelem certifikátů Registered Yoga Teacher under the Quality Council of India (registrovaný učitel Rady kvality Indie), Ministry of Ayush (indické ministerstvo zdravotnictví), Government of India (indické vlády) a americké Yoga Alliance.

Santhosh Krishnan is a Registered Yoga Teacher under the Quality Council of India, Ministry of Ayush, Government of India and is a certified yoga teacher under Yoga Alliance, USA. He has been working in India and abroad with many reputed Yoga Institutes including several Government Hospitals. He has completed Masters in Yoga Therapy from Svyasa University and also holds PG diploma in Yoga from Annamalai University. He is a full time practitioner who has been training and learning the intricacies of yoga from different traditional styles and disciplines like Sivananda Asram, Isha Yoga, Art of Living, Mysore Style Ashtanga Vinyasa, Iyengar Yoga, Yoga Therapy techniques, Thai Yoga Body Works, Body Alignment Workshop etc.

Cena: 1 500,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 3.4.2020. Poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 3.4.2020 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: daniela@yogabrno.cz

Přihláška na Terapeutická jóga a koncept panča-kóš

Souhrn přihlášky
  • Název: Terapeutická jóga a koncept panča-kóš
  • Datum: 18.04.2020
  • Cena: 1500 Kč

Vytvořilo FEO