NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME 6.1.2020 Více informací v aktualitě.

SOUND & VIBRATIONS workshop

~ workshop vibrací zvuku, hlasu a pohybu na cestě do krajiny srdce ~
~ s ajurvédským coffe breakem  ~ 
 
Intenzivní, prožitkový workshop na téma otvírání srdce, které je nedílnou součástí našeho duchovního rozvoje, procítění vibrací a rezonance vlastního dechu, hlasu, těla... Od klidných, pokorných poloh, prvků transformující kundaliny jógy, až po nespoutaný tanec na zemitou africkou hudbu, od pohybů čiré radosti a přirozenosti, až po vytřepávání negativních emocí, které už v sobě nechceme.
V průběhu vás bude provázet nádherná, důmyslně vybraná reprodukovaná hudba i vlastní hra lektorky Lucie na Sun drum, zvonky Koshi, šamanský buben a trojici tibetských mís. 

První část uzavře párová meditace za zpěvu manter s následnou relaxací prostupujících, léčivých vibrací gongu, které naši mysl vypínají a navádí do stavu Alfa.
 
Na závěr vše vstřebáme, posdílíme a odpočineme si u ajurvédského coffe breaku "od Radušky", u horkých placek, dvou dipů, něčeho sladkého a poctivé masaly :)

 

Uvádíme pár reakcí klientů, kteří se již výše uvedeného workshopu s Lucií účastnili...

 • "Sound & Vibration workshop - Tento workshop mně osobně přinesl hluboké, překvapující a velmi uvolňující momenty, které mě přenesly k sobě samé a k mému nitru, a to vše díky té nejvic empatické lektorce ❤️" Magda B.
 • "Představ si zvuky oživlé pouze lidmi okolo tebe. Sílu, která tě vezme z hlavy do srdce a provibruje celým tvým bytím do nekonečna a dál. Tak bych popsala svů zážitek Lucčina Sound & Vibration workshopu." Paja C.
 • "Měl jsem tu čest zúčastnit se workshopu Sound and Vibrations v nezapomenutelném kolektivu skvělých lidí a pod naprosto úžasným vedením a organizací Lucie (mockrát děkuji). Vnímám to jako vykročení na správnou cestu, což by se mohlo stát mou nedílnou součástí." Pavel B.
 • "Jedno podzimní nedělní dopoledne jsem měla to štěstí být součástí něčeho vyjímečného - workshopu Sound & Vibrations pod vedením Lucky. Velmi příjemný, klidný a pokorný přístup lektorky spojený s dechovými cvičeními, nasloucháním svému tělu, sebepřekonáváním, uvolněním  v doprovodu zvuků a vibrací ve mě vyvolal uvolnění nahromaděných emocí, následné odplavení napětí a uvědomění si sebe sama. Za každý takový zážitek jsem moc vděčná. Děkuji ❤️" Zuzana K.
 • "Těžko popsat pár větami, ale během toho dopoledne mi něco seplo, pocítila jsem velkou harmonii, zároveň se uvolnily emoce, které ve mě už dlouho dřímaly a nechtěla jsem je pustit, tak nějak vše bylo jak mělo být... A povedlo se mi být sama se sebou...." Hana K.

Termín:

NEDĚLE  9. 2. 2020 od 13:30 - 17:30

STUDIO Zábrdovická 2, Brno

Lektor:

Lucie Prostřední

 • Instruktor jógy, akreditovaný kurz MŠMT; Yoga Brno Academy 
 • Therapy Yoga, workshop; Yoga Brno Academy
 • Léčení hudbou, workshop; Ajeet Kaur
 • Léčení tibetskými mísami, workshop; Awakening

Cena: 850,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 20.1.2020 poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 20.1.2020 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na daniela@yogabrno.cz

Přihláška na SOUND & VIBRATIONS workshop

Souhrn přihlášky
 • Název: SOUND & VIBRATIONS workshop
 • Datum: 09.02.2020
 • Cena: 850 Kč

Vytvořilo FEO