• DALŠÍ KURZ MIMI A MAMI - 5 SETKÁNÍ ( (Kojenecká masáž, 20-ti minutovka fit rodič – jógová praxe v podobě relaxačních, energetických a dechových cvičení) ZAČÍNÁME OD 26.4. - 31.5.2024 /3.5. DEN KURZU NEBUDE) 
  • PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

Na této lekci můžete očekávat hlavně cvičení maminek a Vaše miminka mohou buď cvičit s Vámi nebo ležet, spinkat, batolit se ... :

Lekce je zaměřena na hluboký stabilizační systém, pánevní dno, podporu držení těla, posílení celého těla po porodu, protažení a ukázky toho, jak pracovat samostatně doma při každodenních činnostech. Cvičí maminky a děti se batolí, spí, hrají si. Tato lekce je hlavně pro mámy, které na sobě chtějí začít po porodu pracovat, ale zároveň chtějí mít děťátko stále u sebe. 

Na lekci se může stát, že Vaše miminko bude plakat, nebude chtít spolupracovat nebo bude chtít zrovna svou dávku mlíčka. Vše je povoleno. Nemějte stres a přijďte si společnou lekci užít. 

V zázemí studia je možné využívat prostory dětského koutku, ohřát příkrm, udělat si kávu či čaj. Veškerý servis si obstarávají samy maminky :-)

 

Vytvořilo FEO