ZPĚT DO FORMY S MIMI

Na této lekci můžete očekávat hlavně cvičení maminek a Vaše miminka mohou buď cvičit s Vámi nebo ležet, spinkat, batolit se ... :)

Miminka pomocí básniček, písniček a jednoduchých základních pohybů za pomocí maminky poznávají své tělíčko, přirozeně se s ním sžívají. Lekce jsou vedeny s ohledem na psychomotorický vývoj a aktivitu dítěte. Maminkám po porodu jsou nabídnuty rady a doporučení pro aktivaci pánevního dna, cviky pro uvolnění křížovo-bederního spojení, celkového protažení a vlastní zkušenosti lektorky. 

Lekce je zaměřena na hluboký stabilizační systém, pánevní dno, podporu držení těla, posílení celého těla po porodu, protažení a ukázky toho, jak pracovat samostatně doma při každodenních činnostech. Cvičí maminky a děti se batolí, spí, hrají si. Tato lekce je pro mámy, které na sobě chtějí začít po porodu pracovat, ale zároveň chtějí mít děťátko stále u sebe.  

Na lekci se může stát, že Vaše miminko bude plakat, nebude chtít spolupracovat nebo bude chtít zrovna svou dávku mlíčka. Vše je povoleno. Nemějte stres a přijďte si společnou lekci užít. 

V zázemí studia je možné využívat prostory dětského koutku, ohřát příkrm, udělat si kávu či čaj. Veškerý servis si obstarávají samy maminky :-)

 

Vytvořilo FEO