NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME 6.1.2020 Více informací v aktualitě.

Thai Yoga s indickým učitelem Santhoshem Krishnanem

VÍKEND PLNÝ INDIE S INDICKÝM UČITELEM, KTERÝ UKONČÍME V NEDĚLI ÚŽASNÝM WORKSHOPEM LÉČEBNÉHO DOTEKU. SANTHOSH KRISHNAN je učitelem jógy se zkušenostmi s výukou v Indii i v zahraničí. V Indii spolupracuje s několika vyhlášenými školami při přípravě budoucích učitelů jógy, vede vlastní TTC kurzy pod školou Santosa Yoga School a dříve spolupracoval jako učitel jógy s indickými státními nemocnicemi.

TLUMOČENO DO ČESKÉHO JAZYKA.

 

Obsah lekce

Thai jóga je způsob léčebného dotyku, pocházející z východní Asie. Jedná se o terapii, ve které je kombinována jemná manipulace měkkých tkání s asistovanými jógovými pozicemi, dechem a meditací, jejímž cílem je dostat tělo do stavu hluboké relaxace. Workshop povede indický učitel Santhosh Krishnan, který Thai Yogu studoval od svého taktéž indického mistra a jeho praxe je kombinací klasické Thai Yogy s védským učením o marmách - energetických bodech. Santhosh nám během workshopu představí dvě sekvence - pro otevření kyčlí a uvolnění zad.

Termín:

NEDĚLE 19. 4. 2020 od 10:00 – 15:30

Studio YOGA BRNO  - Zábrdovická 2, Brno. Komunitní sál ve druhém patře

Lektor:


Santhosh Krishnan je učitelem jógy se zkušenostmi s výukou v Indii i v zahraničí. V Indii spolupracuje s několika vyhlášenými školami při přípravě budoucích učitelů jógy, vede vlastní TTC kurzy pod školou Santosa Yoga School a dříve spolupracoval jako učitel jógy s indickými státními nemocnicemi. Dokončil magisterské studium Jógové terapie na univerzitě Svyasa v Bengaluru a postgradualní studium jógy na univerzitě v Annamalai. Jógu se neustále učí a praktikuje. Několik měsíců v roce cestuje po Indii. Aby se o józe dozvěděl více, zkouší její různé styly jako je Sivananda, Isha Yoga, Art of Living, Mysore Style Ashtanga Vinyasa, Iyengar Yoga, jógové terapie, Thai yoga, Body Works a Body Alignment. Je držitelem certifikátů Registered Yoga Teacher under the Quality Council of India (registrovaný učitel Rady kvality Indie), Ministry of Ayush (indické ministerstvo zdravotnictví), Government of India (indické vlády) a americké Yoga Alliance.

Santhosh Krishnan is a Registered Yoga Teacher under the Quality Council of India, Ministry of Ayush, Government of India and is a certified yoga teacher under Yoga Alliance, USA. He has been working in India and abroad with many reputed Yoga Institutes including several Government Hospitals. He has completed Masters in Yoga Therapy from Svyasa University and also holds PG diploma in Yoga from Annamalai University. He is a full time practitioner who has been training and learning the intricacies of yoga from different traditional styles and disciplines like Sivananda Asram, Isha Yoga, Art of Living, Mysore Style Ashtanga Vinyasa, Iyengar Yoga, Yoga Therapy techniques, Thai Yoga Body Works, Body Alignment Workshop etc.

Cena: 1 500,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 3.4.2020. Poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 3.4.2020 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: daniela@yogabrno.cz

Přihláška na Thai Yoga

Souhrn přihlášky
  • Název: Thai Yoga
  • Datum: 19.04.2020
  • Cena: 1500 Kč

Vytvořilo FEO