Tématický večer - MEDITACE LÁSKAvosti - Otevření srdce

 

 

Jsme primárně utkáni z láska a světla, pojďme si společně rozpomenout na to kým skutečně jsme. Otevřené srdce je klíčem ke štěstí. Jedině pokud milujeme bez hodnocení vše takové jaké je, žijeme v míru a klidu.

Společně nás čeká otevření srdce na všech úrovních bytí fyzické, emoční i mentální. Následně ukotvíme naše čisté a pravdivé záměry a uložíme je na svůj vnitřní oltář, abychom se mohli dívat na svět očima lásky, soucitu a nevinnosti.

Karla Yo

Průvodce duchovní seberealizací

 

 

Termín:

PÁTEK  17. 2. 2023 od 18:00 - 20:00

STUDIO Zábrdovická 2, Brno, 2p.

 

Lektor:

Karla 

dříve u nás působila jako lektorka a nyní vytváří svou vlastní cestu.

Ahoj, říkají mi Karla. V mém životě se toho událo tolik, že by to bylo na několik knih. A jak je to teď? Život mě zavedl na cestu průvodce, průvodce duší na tomto světě. Přinesl mi poznaní spousty druhů učení, díky kterým se mi daří rozvíjet léčivou sílu, která skrze mě proudí a předávam ji dál. Léčím na úrovni těla, duše i mysli. Někdy slovem, jindy pohybem, hudbou, energií, možností je nekonečno. Vedu tě cestou meditace a pomáhám ti rozsvítit svělo na tvojí cestu. Pracuji s traumaty, zraněním lásky, epigenetikou či minulými životy. Věnuji pozornost i fyzickému tělu skrze techniky, které mi byly předány a praxi kterou jim věnuji. 

Spojuji ženskou sílu šamanismu s moderním světem a harmonizuji tak tvou energii. Uzdravuji skrze hluboké léčení. Možná je to na tebe nesrozumitelný popis, to je v pořádku. Jen tomu dej šanci a nehodnoť. Řekni ano a já tě provedu. Tímto děkuji všem mým učitelům, kteří mi jsou nekonečnou ispirací, za čas který mi věnují na cestě k poznání.

S láskou, Karla

Cena: 444,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Setkání není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami) ani vstupy z permanentky. 

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 9.2.2023 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz

Přihláška na Tématická večer - MEDITACE LÁSKAvosti
Je nám líto, ale toto školení je již plně obsazené. Můžete se přihlásit na pozici náhradníka.

Souhrn přihlášky
  • Název: Tématická večer - MEDITACE LÁSKAvosti
  • Datum: 17.02.2023
  • Cena: 444 Kč

Vytvořilo FEO