NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME 6.1.2020 Více informací v aktualitě.

Indický večer s PRAXÍ JEMNÉ JÓGY, jógovou filosofií a zpěvem manter s indickým učitelem Santhoshem Krishnanem

VÍKEND PLNÝ INDIE S INDICKÝM UČITELEM, KTERÝ ZAHÁJÍME V PÁTEK VEČER. SANTHOSH KRISHNAN je učitelem jógy se zkušenostmi s výukou v Indii i v zahraničí. V Indii spolupracuje s několika vyhlášenými školami při přípravě budoucích učitelů jógy, vede vlastní TTC kurzy pod školou Santosa Yoga School a dříve spolupracoval jako učitel jógy s indickými státními nemocnicemi.

TLUMOČENO DO ČESKÉHO JAZYKA.

 

Obsah lekce

Příjemný večer, ve kterém propojíme jógovou praxi s povídáním o jógové filosofii. Provede nás jím vzácná návštěva z Indie, učitel Santhosh Krishnan.

Setkání zahájíme jemnou ásánovou praxí, nacítíme tak nejenom své fyzické tělo, ale i to energetické. Poté se staneme posluchači vyprávění o různých pohledech východní a západní filosofie. Na závěr poznáme kouzlo bhakti jógy prostřednictvím zpěvu manter, kterými příjemně rozvibrujeme všechny vrstvy svého bytí. Napojíme se každý tak, jak se nacítíme - zpěvem, hudebním nástrojem, tancem, či jen poslechem. Přijďte navnímat energii a potěšit se na večeru se vzácnou návštěvou.

Termín:

PÁTEK 17. 4. 2020 od 17:00 – 20:00

Studio YOGA BRNO  - Zábrdovická 2, Brno. Komunitní sál ve druhém patře.

Lektor:


Santhosh Krishnan je učitelem jógy se zkušenostmi s výukou v Indii i v zahraničí. V Indii spolupracuje s několika vyhlášenými školami při přípravě budoucích učitelů jógy, vede vlastní TTC kurzy pod školou Santosa Yoga School a dříve spolupracoval jako učitel jógy s indickými státními nemocnicemi. Dokončil magisterské studium Jógové terapie na univerzitě Svyasa v Bengaluru a postgradualní studium jógy na univerzitě v Annamalai. Jógu se neustále učí a praktikuje. Několik měsíců v roce cestuje po Indii. Aby se o józe dozvěděl více, zkouší její různé styly jako je Sivananda, Isha Yoga, Art of Living, Mysore Style Ashtanga Vinyasa, Iyengar Yoga, jógové terapie, Thai yoga, Body Works a Body Alignment. Je držitelem certifikátů Registered Yoga Teacher under the Quality Council of India (registrovaný učitel Rady kvality Indie), Ministry of Ayush (indické ministerstvo zdravotnictví), Government of India (indické vlády) a americké Yoga Alliance.

Santhosh Krishnan is a Registered Yoga Teacher under the Quality Council of India, Ministry of Ayush, Government of India and is a certified yoga teacher under Yoga Alliance, USA. He has been working in India and abroad with many reputed Yoga Institutes including several Government Hospitals. He has completed Masters in Yoga Therapy from Svyasa University and also holds PG diploma in Yoga from Annamalai University. He is a full time practitioner who has been training and learning the intricacies of yoga from different traditional styles and disciplines like Sivananda Asram, Isha Yoga, Art of Living, Mysore Style Ashtanga Vinyasa, Iyengar Yoga, Yoga Therapy techniques, Thai Yoga Body Works, Body Alignment Workshop etc.

Cena: 750,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 3.4.2020. Poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 3.4.2020 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: daniela@yogabrno.cz

Přihláška na Indický večer s PRAXÍ JEMNÉ JÓGY

Souhrn přihlášky
  • Název: Indický večer s PRAXÍ JEMNÉ JÓGY
  • Datum: 17.04.2020
  • Cena: 750 Kč

Vytvořilo FEO