STUDIO DĚTSKÉ JÓGY ZÁBRDOVICKÁ - NOVÝ ROZVRH Více informací zde.

"LEZU" Yoga + doprovod

Lekce jógy pro maminky s dětmi do 18 m jsou vedeny s ohledem na psychomotorický vývoj  a aktivitu dítěte. Pokud Vaše děťátko ještě samostatně nechodí a chtěla byste především pracovat sama na sobě, volte lekce Yoga pro maminky po porodu s dětmi. Lekce je zaměřena na hluboký stabilizační systém, pánevní dno, podporu držení těla, posílení celého těla po porodu, protažení a ukázky toho, jak pracovat samostatně doma při každodenních činnostech.  Cvičí maminky a děti se batolí, spí, hrají si. Tato lekce je pro mámy, který na sobě chtějí začít po porodu pracovat, ale zároveň chtějí mít děťátko stále u sebe.  

Pokud Vaše dítě už chodí a je třeba mu stále věnovat pozornost, tak jej společně zabavíme na lekci pro děti 10 – 18 m. "LEZU" YOGA S DOPROVODEM. Při těchto lekcích cvičí jak děti, tak i maminky. Děti se učí jednoduché básničky, říkanky s pohybem, dbáme na podporu vývoje dítěte - jemná motorika, zásady správného pohybového vývoje. Maminky dítě motivují, spolupracují a podporují je, zároveň během aktivit zapojíme i mámy v pozicích jógy. Děti si pohrají a zacvičí, maminky posílí a protáhnou. 

Naše lektorky jsou certifikované lektorky se zkušeností s dětmi a dětskou jógou. 

VŠECHNY LEKCE LZE NAVŠTVOVAT JAKO OTEVŘENÉ JEDNORÁZOVÉ HODINY.

 

Lekce jógy pro maminky s dětmi, které lezou, plazí se a ještě se nepohybují po svých nožičkách. Lekce jsou vedeny s ohledem na psychomotorický vývoj a aktivitu dítěte. Společně si řekneme básničky, zazpíváme si, prolezeme, pohrajeme.

Maminky si jemně zacvičí, zaposilují, protáhnou a dopřejí sobě a svému děťátku společný jógový čas. 

Pokud Vaše dítě už chodí a je třeba mu stále věnovat pozornost, tak jej společně zabavíme na lekci pro děti  "CHODÍM" YOGA S DOPROVODEM

Naše lektorky jsou certifikované lektorky se zkušeností s dětmi a dětskou jógou. 

 

Vytvořilo FEO