Lekce

Yoga dává dětem velký psysomatický i psychomotorický význam.  Vyvažuje aktivitu dítěte, podporuje koncentraci a soustředění, zlepšuje držení těla, koordinaci a rovnováhu, kompenzuje jednostranné tréninky, ovlivňuje dechové návyky (alergie, astma, imunita), posiluje víru sám v sebe a vlastní sebedůvěru, řeší psychické výkyvy a učí děti pracovat se stresem, rozvíjí fantazii, komunikaci, paměť a představivost. 

Naše lekce vedou certifikované lektorky se zkušeností s jógou, dětmi a dětskou jógou. Lekce jsou vedeny s ohledem na věk a zájem dítěte. Věk dětí je orientační, rozhodující je aktuální vývoj dítěte. Nás přístup je založen na vysoké toleranci a respektu individuálních potřeb jednotlivce. Empatie a otevřený přístup je to, co u nás najdete.

Cvičení jógy pomáhá dětem otevřít zcela nový pohled na pohyb a na své prožitky. Jóga vyrovnává, učí děti laskavému a ohleduplnému přístupu k sobě i ke světu.  
Pohyb, hraní, radost, fantazie, rovnováha a sebedůvěra jsou hlavními slovy dětského jógového světa.

Jóga vychází z vývojové psychomotoriky dítěte, přirozeným způsobem děti vrací do fází, které ve svém vývoji uspěchaly nebo přeskočily a tím řeší psychické i fyzické disbalance. 

Před a po lekci můžete využít krásné čisté zázemí s dětským koutkem, kde si děti vyhrají. Pro maminky je tu samoobslužná kuchyňka, kde si můžete vychutnat výbornou kávu, uvařit čaj nebo ohřát jídlo. Na lekci postačí jen pohodlné oblečení a cvičíme bez bot (ideálně bez ponožek). Podložky a vše ostatní, co na lekci potřebujeme je v sále k dispozici. 

Vytvořilo FEO