SETKÁNÍ S BOBI - VTĚLENÁ BYTOST

Máte zájem o to, jak využít jógovou filozofii v každodenním životě? Chcete se naučit, jak žít v souladu se svou podstatou, jak lépe zvládat stres a negativní emoce, jak rozvíjet své vnitřní potenciály a jak být šťastnější a spokojenější? Pokud ano, pak je tento seminář právě pro vás.

Jógová filozofie nám nabízí cestu, jak spojit tělo, mysl a duši a jak dosáhnout harmonie mezi nimi. Na tomto semináři se dozvíte, jak pochopit a hlavně aplikovat základní principy jógové filozofie „Vtělená bytost - Skladba člověka“(Panča kóša) a její souvislost s osmidílnou jógovou stezkou (jama, nijama, ásána, pránájáma, pratjahára, dhárána, dhjána, samádhí). Tyto principy nám pomohou nejen zlepšit naši fyzickou a duševní kondici, ale také prohloubit naše sebepoznání, sebeúctu a sebelásku.

Přijměte mé pozvání na setkání se starobylou moudrostí jógy a její praktické uplatnění v moderním světě.

"Moc se těším na všechny a na společný čas" Bobi

 

Termín:

SOBOTA 9.12. 2023 od 9:00 - 12:00

Studio Zábrdovická 2, Brno, 2PATRO

Lektor:

Bobi 

 

Cena: 750,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 24.11.2023 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: eva@yogabrno.cz

 

Přihláška na Setkání s Bobi - VTĚLENÁ BYTOST
Je nám líto, ale toto školení je již plně obsazené. Můžete se přihlásit na pozici náhradníka.

Souhrn přihlášky
  • Název: Setkání s Bobi - VTĚLENÁ BYTOST
  • Datum: 09.12.2023
  • Cena: 750 Kč

Vytvořilo FEO