RICH LOGAN - YOGA - OTEVÍRÁME ANEB POHODLNĚ DO FLEXIBILITY

SOBOTNÍ WORKSHOP K BEZPEČNÉMU UVOLNĚNÍ A FLEXIBILITĚ

 

Obsah kurzu

Pro ztuhlého praktikujícího může být jóga frustrující. Ale je obvyklé, že to, co praktikujeme, nám brání v bezpečné flexibilitě. Přijďte prozkoumat bezpečné uvolnění nervové soustavy, která možná příliš zadržuje náš rozsah. A také se naučit, jak izolovat ztuhlá místa. Po celou dobu budou probíhat přednáška, praxe a ukázky.

For the stiff practitioner, yoga can feel frustrating. But it's usually the we we practice that is holding us back from safe flexibility. Come explore safe release of the nervous system that may be holding too much. And also learning how to isolate the tight spot. Some lecture and demonstration will be provided throughout.

Termín:

SOBOTA 14. 10. 2023 od 10.30 – 13:30

Studio YOGA BRNO -  Zábrdovická 2, 1.PATRO

Lektor:

Rich Logan

Rich Logan travels the world studying and teaching massage therapy and Yoga. He is former faculty at the Chicago School of Massage Therapy, The Pacific College of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram, done hundreds of workshops, trainings and retreats internationally, guest lectured at the Auyurvedic College in Mysore, India, Hamburg, Germany, the Sacred Valley in Peru, Nicaragua, Costa Rica, featured at Wanderlust Chicago, and Bhakti fest Midwest. He fronts Akoustikirtan, a revolving band of world-class musicians and has played Kirtan around the world. A meditation practitioner since 1978, serious student of Yoga since 1998, teacher since 2001. He incorporates his knowledge of anatomy and physiology with a unique understanding of spirituality in the modern world. Significant teachers have been: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman and over 2 decades with Gabriel Halpern. He promotes a mindful practice, bringing one to the edge of ‘experience’ to ‘witness’ the moment unfold and realize it is us who is the unfolding.
 
Lektor Rich Logan, cestuje po světě a věnuje se studiu i výuce masáží a jógy. Budoucí masážní terapeuty a učitele jógy lektoroval například v Chicago School of Massage Therapy, The Pacific Collage of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram a hostoval na Ayurvedic Collage v Mysore v Indii, dále v německém Hamburgu, v Peru a na mnoha dalších místech. Lekce vedl například i na festivalech Wanderlust Chicago, Bhakti Fest Midwest. Je frontmanem kapely Akoustikirtan, v jejíž proměnlivé sestavě hrají prvotřídní muzikanti. Jeho vlastní praxe započala v roce 1978 meditacemi, v roce 1988 se z něj stal nadšený student jógy, a jógu vyučuje od roku 2001. Ve své praxi a učení propojuje své hluboké znalosti anatomie a fyziologie s duchovním učením, tak aby byly srozumitelné v současné době. Nejvýznamějšími z jeho učitelů byli například: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman a více než 15 let Gabriel Halpern.  Rich předává praxi, která je vědomá a přívádí studenty až na samou hranici zkušenosti, aby zde praktikující uzřel moment vlastího rozvoje a zjistil, že sám je tím, kdo rozvíjí.

 

Cena: 950,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 29.9.2023. Poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). NELZE HRADIT ZAMĚSTNANECKÝMI BENEFITY

Přihláška na OTEVÍRÁME ANEB POHODLNĚ DO FLEXIBILITY - YOGA s Richem Loganem

Souhrn přihlášky
  • Název: OTEVÍRÁME ANEB POHODLNĚ DO FLEXIBILITY - YOGA s Richem Loganem
  • Datum: 14.10.2023
  • Cena: 950 Kč

Vytvořilo FEO