RICH LOGAN - YOGA - JAK K TĚLESNÉ I DUŠEVNÍ ROVNOVÁZE

PROZKOUMEJTE NA TÉTO ČÁSTI RICHOVÝCH WORKSKOPŮ JAK VYROVNAT SÍLU A FLEXIBIITU 

Obsah kurzu

Nikdo z nás není dokonale a stále v tělesné i duševní rovnováze . Ale pokud si nejsme jisti, jak jsme špatně "zarovnaní", můžeme znovu vytvářet nerovnováhu v našich tělech i mysli. Jedna strana je pevná, jedna strana je pružná. Jedná část nás táhne vpravo a druhá za jiný konec.

Přijďte prozkoumat metody vyrovnání síly a flexibility prostřednictvím různých metod s Richem.

Jste ze ❤ zváni.

None of us are perfectly aligned. But if we aren't sure of how we are misaligned, we may be recreating imbalance in our bodies. One side is tight, one side is flexible, but if we don't know, how do we set out at correcting the problem. Come explore methods of equalization of strength and flexibility through a variety of methods with Rich Logan.

Termín:

SOBOTA 34. 10. 2023 od 15:00 – 18:00

Studio YOGA BRNO - Zábrdovická 2, 1PATRO

Lektor:

Rich Logan

 
Rich Logan travels the world studying and teaching massage therapy and Yoga. He is former faculty at the Chicago School of Massage Therapy, The Pacific College of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram, done hundreds of workshops, trainings and retreats internationally, guest lectured at the Auyurvedic College in Mysore, India, Hamburg, Germany, the Sacred Valley in Peru, Nicaragua, Costa Rica, featured at Wanderlust Chicago, and Bhakti fest Midwest. He fronts Akoustikirtan, a revolving band of world-class musicians and has played Kirtan around the world. A meditation practitioner since 1978, serious student of Yoga since 1998, teacher since 2001. He incorporates his knowledge of anatomy and physiology with a unique understanding of spirituality in the modern world. Significant teachers have been: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman and over 2 decades with Gabriel Halpern. He promotes a mindful practice, bringing one to the edge of ‘experience’ to ‘witness’ the moment unfold and realize it is us who is the unfolding.
 
Lektor Rich Logan, který cestuje po světě a věnuje se studiu i výuce masáží a jógy. Budoucí masážní terapeuty a učitele jógy lektoroval například v Chicago School of Massage Therapy, The Pacific Collage of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram a hostoval na Ayurvedic Collage v Mysore v Indii, dále v německém Hamburgu, v Peru a na mnoha dalších místech, lekce vedl například i na festivalech Wanderlust Chicago, Bhakti Fest Midwest. Je frontmanem kapely Akoustikirtan, v jejíž proměnlivé sestavě hrají prvotřídní muzikanti. Jeho vlastní praxe započala v roce 1978 meditacemi, v roce 1988 se z něj stal nadšený student jógy, a jógu vyučuje od roku 2001. Ve své praxi a učení propojuje své hluboké znalosti anatomie a fyziologie s duchovním učením, tak aby byly srozumitelné v současné době. Nejvýznamějšími z jeho učitelů byli například: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman a více než 15 let Gabriel Halpern. 
Rich předává praxi, která je vědomá a přívádí studenty až na samou hranici zkušenosti, aby zde praktikující uzřel moment vlastího rozvoje a zjistil, že sám je tím, kdo rozvíjí.

 

Cena: 950,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 29.9.2023. Poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 16.8.2019 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: eva@yogabrno.cz

Přihláška na JAK K TĚLESNÉ I DUŠEVNÍ ROVNOVÁZE - YOGA s Richem Loganem

Souhrn přihlášky
  • Název: JAK K TĚLESNÉ I DUŠEVNÍ ROVNOVÁZE - YOGA s Richem Loganem
  • Datum: 14.10.2023
  • Cena: 950 Kč

Vytvořilo FEO