STUDIA NA ZÁBRDOVICKÉ A DOBRÁKU OTEVÍRÁME 24.5.2021, STUDIO NA LIDICKÉ 31.5.2021! Více informací zde.

KRANIOSAKRÁLNÍ JÓGA

 

ZVEME VÁS NA ÚŽASNÉ SETKÁNÍ S LUCIÍ UHLÍŘOVOU A RADKEM NOVÁKEM.  V pátek a sobotu ve studiu na Zábrdovické.

OJEDINĚLÝ WORKSHOP SKLÁDAJÍCÍ SE ZE 2 SETKÁNÍ

TERMÍN PŘESUNUT NA 24. - 25.9.2021

Princip kraniosakrální jógy

Tělo je nejdokonalejší, biodynamicko-mechanický stroj a příroda ho vybavila,  nejfunkčnějším designem.Tělo je moudřejší, než si většina lidí, vědců i lékařů vůbec uvědomuje. Jeho hlavní řídící jednotkou je mozek a mysl sídlí všude, kam jen oko dohlédne.

Kraniosakrální jóga pracuje s mechanizmy, které nejvíce škodí této centrální jednotce a díky tomu umožňují co nejdokonalejší spolupráci mezi myslí a tělem. Probouzí přirozené ozdravné  tendence těla a podporuje je.

„Floou“je stav, kdy se nestavíme fungování těchto mechanizmů do cesty, ale zůstáváme tiše přítomni v pozorovateli. A jak toho dosáhnout?

Každá hodina Kraniosakrální jógy začíná na speciální pomůcce –klidovém bodu , který působí na mozkomíšní mok ve čtvrté mozkové komoře. Ten se na krátký okamžik díky jemnému tlaku pozastaví a pak vznikne vlna, která projde glymfatickým systémem mozku a jemně ho pročistí od plaku zbytkových proteinů, tím zajistí snadnější transport tekutin, který probíhá okolo hlavních cév v mozku.

Bonusem tohoto stavu je dočasná klidná mysl. Mysl opravdu neprodukuje jedinou myšlenku. Což je v dnešní uspěchané době malý zázrak.

„Váš čas je drahocenný a automatická činnost ho zkracuje.“ Francis L.Minerve

 

24.9.2021 Zdraví v každé kapce pohybu

17:30 - 19:30 studio Zábrdovická

Vitální síla života Povídání o moudrosti tělaa o tom jakým způsobem se k ní vrátit…Zástupci KRANISAKRÁLNÍ JÓGY v ČR Lucka Uhlířová a Radek Novák nám představí principy karniosakrální jógy, jak přijímat přítomný okamžik, jak se vrátit k vnitřní moudrosti.Témata jako je rytmus mozkomíšního moku, pohyb tkání, zdraví buněk, emoční svoboda, fasciální řetězce, tekuté tělo, klidový bod záchrana pro unavenou a roztěkanou mysl,hluboké stavy ztišení, tekutost klíč ke zdraví, pohov nikoliv pozor a to nejen v ásanách, ale i v životě. Těšte se i na praktickou ukázku.

 

25.9.2021 Lekce KRANISAKRÁLNÍ JÓGY  

9:30 - 11:30 studio Zábrdovická

Naučíme se, jak přichází radost, energie a svoboda. Vztah se sebou, který inspiruje, naplňuje a nalézá odpovědi i řešení pro naše životní výzvy.Jemná radost srdce uzdravuje tělo a je lékem větším než kardiotrénink.  Podpořte přirozené mechanismy samoléčení těla. SEDM pilířů kraniosakrální jógy:

spouštěč klidového bodu - fasciální uvolnění

speciální mudra - pumpování - dech života

elementární sezónní cvičení

doteky thajské masáže

vystředění páteře

dech a jeho využití

aplikovaná meditace

 

Termín:

24.9. A 25.9. 2021  (dny nelze rozdělit) 

Studio Zábrdovická 2, Brno

 

Cena: 650,–

CENA JE ZA OBA DVA DNY. Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 10.9.2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: eva@yogabrno.cz

Přihláška na Kraniosakrální jóga

Je nám líto, ale toto školení je již plně obsazené.

Vytvořilo FEO