STUDIA NA ZÁBRDOVICKÉ A DOBRÁKU OTEVÍRÁME 24.5.2021, STUDIO NA LIDICKÉ 31.5.2021! Více informací zde.

CORE YOGA - funkční střed těla & zdravá záda

Střed těla, často nazývaný “CORE”, je velmi důležitou částí našeho těla. Ukrývá pro život nezbytné orgány, vytváří posturu našeho těla, vychází z něj veškerý pohyb. A nejen ženy, ale i muži a děti, by měli znát základní pravidla vedoucí ke krásnému, zdravému a uvolněnému tělu.

CORE YOGA je zaměřena na posílení středu těla a hluboký stabilizační systém s důrazem na sílu dechu, pružnost i sílu svalů, rovnováhu a koordinaci pohybu. Napomáhá k úpravě držení těla a každodenních pohybových stereotypů. Právě bolesti zad jsou způsobovány častým přetěžováním, náročnou či stereotypní fyzickou zátěží, vadným držením těla či nevhodným pohybovým stereotypem. Posílením středu těla tak napomáháme správné funkci bránice, aktivnímu zapojení celého těla a tím předcházíme i bolesti zad, především v bederní části.

Cílem workshopu je přenést zdravý a funkční pohyb do každodenních činností či sportovních aktivit. Ukážeme si spoustu vychytávek, cviků a pozic, které si můžete doma lehce zopakovat, sami procvičit a postupně tak přeprogramovat své pohybové vzorce.

Určeno pro všechny zájemce o toto téma, včetně začátečníků.

Obsah workshopu

  • Správné nastavení těla ve stoji, sedu i lehu
  • Význam napřímení, opory a balančních pozic
  • Každodenní pohyb a kompenzační cviky
  • Jógové pozice s ohledem na funkčnost středu těla
  • Cviky na posílení hlubokého svalstva břicha
  • Ucelená sestava na zapojení "CORE"

Termín:

SOBOTA  19.2. 2022 od 10:30 - 17:00

STUDIO Zábrdovická 2, Brno

Lektor:

Daniela Majtnerová

Po ukončení kurzu získá účastník osvědčení o absolvování odborného workshopu. Toto osvědčení neopravňuje k získání živnostenského listu.

Cena: 1 150,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 4.2.2022 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz

Přihláška na CORE YOGA - funkční střed těla & zdravá záda

Souhrn přihlášky
  • Název: CORE YOGA - funkční střed těla & zdravá záda
  • Datum: 19.02.2022
  • Cena: 1150 Kč

Vytvořilo FEO