ANATOMIE v jógové praxi - upper body

Pojďme se společně podívat na anatomii v souvislostech a v praxi. Popíšeme si jednotlivé skupiny svalů, jejich lokaci, funkci, nejčastější obtíže a následně si prakticky ukážeme, jak s nimi v józe pracovat, ať už uvolněním či správnou aktivací. Čekají nás svalové skupiny v oblasti krku, ramene (včetně lopatek), hrudníku, břicha, zad a části pánve. Slyšeli jste někdy pojem rotátorová manžeta, bránice, core nebo iliopsoas? Něco Vás bolelo a nebyli jste si jistí, jak s tím pracovat? Jak pracovat s konkrétním svalem, svalovou skupinou či jak do toho navést klienty? Všechno si společně s objasníme, a to jak z pohledu teorie, tak z pohledu praxe."

Obsah kurzu

  • anatomie horní poloviny těla - kosti, klouby, svaly, fascie a vzájemná propojeni
  • funkce jednotlivých svalových skupin
  • nejčastější pohybové obtíže a jaké anatomické struktury jsou zasaženy
  • jak s danými obtížemi pracovat v jógové praxi a podpořit fyzické zdraví

Termín:

NEDĚLE 26 3. 2023 od 12:30 - 16:30

Studio Zábrdovická 2, Brno

Lektor:

VERČA 

Po ukončení kurzu získá účastník osvědčení o absolvování odborného workshopu. Toto osvědčení neopravňuje k získání živnostenského listu. Určeno pro začátečníky i ty, kteří si chtějí osvěžit pohled na korektnost prováděných pozic. 

Cena: 850,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 10.3.2023 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: eva@yogabrno.cz

Přihláška na ANATOMIE v jógové praxi - upper body

Souhrn přihlášky
  • Název: ANATOMIE v jógové praxi - upper body
  • Datum: 26.03.2023
  • Cena: 850 Kč

Vytvořilo FEO