NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

Anatomický workshop s Richem Loganem - páteř

TŘI ODPOLEDNÍ WORKSHOPY ZAHRNUJÍCÍ PRAXI I TEORII PODANOU NESMÍRNĚ ZAJÍMAVÝM A ZÁBAVNÝM ZPŮSOBEM NAŠÍM DRAHÝM HOSTEM Z USA. 
TLUMOČENO DO ČESKÉHO JAZYKA.

Dozvíte se, jak jógová praxe ovlivňuje naši páteř, ramena a oblast pánevní a naopak jak tyto části našeho těla z hlediska individuální konstituce mohou ovlivnit naši jógovou praxi. Vedle zajímavé a zábavné teorie se můžete těšit na nezapomenutelnou praxi, která možná částečně rozboří všechny vaše dosavadní znalosti vlastního těla a jógové praxe.

Obsah kurzu 

Páteř je hlavní oporou našeho muskuloskeletálního systému. Pochopení její fukce a její zranitelnosti je základem správného přístupu jógové anantomie. Tato lekce zkombinuje přednášku, diskuzi, demonstrace i praxi, které nám pomohou uvědomit si a rozpoznat možnosti a omezení naší páteře. Seznámíme se s formou a funkcí zdravé páteře a naučíme se rozpoznávat základní problémy, které se u páteře mohou vyskytnout. S těmito znalostmi se zaměříme na to, jak přistupovat k problémům s páteří, jak je kompenzovat a jakým způsobem uzpůsobit jógovou praxi, aby byla vhodná i pro jedince, jejichž páteř zcela zdravá není. Během workshopu zjistíme více o kineziologii a svalové anatomii páteře a vyzkoušíme si jógovou praxi vedoucí k rovnováze naší páteře.

Termín:

STŘEDA 28. 8. 2019 od 17:00 – 20:00

Studio YOGA BRNO - Dětská jóga - Zábrdovická 2, Brno (hlavním vchodem do budovy, druhé patro)

Lektor:

Rich Logan

Lektor Rich Logan, který cestuje po světě a věnuje se studiu i výuce masáží a jógy. Budoucí masážní terapeuty a učitele jógy lektoroval například v Chicago School of Massage Therapy, The Pacific Collage of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram a hostoval na Ayurvedic Collage v Mysore v Indii, dále v německém Hamburgu, v Peru a na mnoha dalších místech, lekce vedl například i na festivalech Wanderlust Chicago, Bhakti Fest Midwest. Je frontmanem kapely Akoustikirtan, v jejíž proměnlivé sestavě hrají prvotřídní muzikanti. Jeho vlastní praxe započala v roce 1978 meditacemi, v roce 1988 se z něj stal nadšený student jógy, a jógu vyučuje od roku 2001. Ve své praxi a učení propojuje své hluboké znalosti anatomie a fyziologie s duchovním učením, tak aby byly srozumitelné v současné době. Nejvýznamějšími z jeho učitelů byli například: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman a více než 15 let Gabriel Halpern. 
Rich předává praxi, která je vědomá a přívádí studenty až na samou hranici zkušenosti, aby zde praktikující uzřel moment vlastího rozvoje a zjistil, že sám je tím, kdo rozvíjí.

Cena: 900,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 14.8.2019. Poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 14.8.2019 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: daniela@yogabrno.cz

Přihláška na Anatomický workshop s Richem Loganem - páteř

Souhrn přihlášky
  • Název: Anatomický workshop s Richem Loganem - páteř
  • Datum: 28.08.2019
  • Cena: 900 Kč

Vytvořilo FEO