YOGA, AJURVÉDA a ZIMA

S novým rokem, možná cítíte potřebu začít s novým životním stylem, hubnutím, lepší kondici či  upevnění sveho zdraví. A k tomu všemu nám může pomoci právě AJURVÉDA a proto je pro Vás přípraven následující seminář.

Srdečně vás zvu na seminář, který se Vám bude snažit představit jednoduché základy vědy o životě – AJURVÉDY. Následné poznatky poté zkusíme rovnou propojit s Vaší jogovou praxí, životním stylem a připravit se na nadcházející období, která nás čeká a to zimu.

Obsah workshopu

V první části se dozvíte:

  • Co je ajurvéda a proč jí zařadit do svého běžného života
  • Jednoduché vysvětlení základních pojmů, principy a terminologie z pohledu ajurvédy
  • Povíme si proč a jak začít s ajurvédou
  • Vysvětlíme si teorii ajurvédských dóš a rovnou si uděláme test, abychom zjistili jaký je jejich poměr v našem na těle a už začneme pracovat konkrétně na                  úpravě životního stylu.
  • Řekneme si jak poznáme nerovnováhou jednotlivých dóš v našem těle a jak s tím pracovat
  • Vysvětlíme si jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jaké naopak nám nedělají dobře. Tedy z teorie rovnou do praxe 

 Součástí WS bude sestaven konkrétní denní jídelníček s podrobnými recepty.

 

Druhá část

semináře se bude zabývat zimním obdobím. Ajurvéda pracuje s přirozenými cykly během roku, tak abychom byli co nejvíce v souladu s přírodou. Proto je v každém období vhodné jiné jídlo, jiné aktivity a jiné potřeby našeho těla. Nás tedy čeká treti blok témat, avšak je vhodný nejen pro ty, co absolvovali předchozí semináře, protože si opět vysvětlíme ájurvédu jak pro úplné nováčky, tak i pro znalé z minulého semináře.

 

PRO KOHO

Pro všechny, koho si sestra jogy zavolá a to zejména pro pro ty, kdo chtějí postupně zařadit ajurvédu do svého života.

 

Termín:

neděle  7.1. 2024 od 12.30 - 16:30

Studio Zábrdovická 2, Brno, 2NP

Lektor:

ŠÁRKA

Cena: 950,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.

 

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 22.12.2023 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz

 

Přihláška na YOGA, AJURVÉDA a ZIMA

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA, AJURVÉDA a ZIMA
  • Datum: 07.01.2024
  • Cena: 950 Kč

Vytvořilo FEO