WORKSHOPY S RICHEM LOGANEM 21.8-23.8.2020 Více informací v aktualitě.

Bandhy: směrování toku životní energie s Richem Loganem

TŘI WORKSHOPY ZAHRNUJÍCÍ PRAXI I TEORII PODANOU NESMÍRNĚ ZAJÍMAVÝM A ZÁBAVNÝM ZPŮSOBEM NAŠÍM DRAHÝM HOSTEM Z USA. TLUMOČENO DO ČESKÉHO JAZYKA.

 

Obsah lekce

O bandhách se běžně mluví jako o energetických zámcích. Když se však podíváme na možnosti kontroly energie, její “uzamčení” naznačuje, že se nic nemůže pohnout ani ven ani dovnitř. Podíváme-li se však na bandhy jako určité ventily, můžeme přijímat tok energie do svého nitra a vytvářet tak její hojnost. Budeme objevovat bezpečné jógové techniky, které zvýší naši pozornost ke svalům podporujících správné zapojení těchto energetických “ventilů”. Zkusíme si také zaexperimentovat s jógovými pozicemi, které podporují uvědomění si vnitřního proudu energie.

 

Pro praxi bude vhodné, příjdete-li na lačno či po velmi lehké snídani.

 

“Bandhas: Directing the flow of life force” with Rich Logan.

Bandhas are often taught as energetic locks. But when we look at the possibilities of controlling the flow of energy, "to lock it" implies that nothing is moving in or out. If we change our perspective to think of Bandhas as valves, we can invite a flow of the energy we need inwardly, creating abundance. We will explore safe techniques to build our awareness of the muscles that promote safe engagement of the energetic valves. We will also experiment with yoga positions that invite a passive realization of the inward flows.

 

Termín:

NEDĚLE 23. 8. 2020 od 9:00 – 12:00

Studio YOGA BRNO  - Zábrdovická 2, Brno. Komunitní sál ve druhém patře

Lektor:

Rich Logan

 
Lektor Rich Logan, který cestuje po světě a věnuje se studiu i výuce masáží a jógy. Budoucí masážní terapeuty a učitele jógy lektoroval například v Chicago School of Massage Therapy, The Pacific Collage of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram a hostoval na Ayurvedic Collage v Mysore v Indii, dále v německém Hamburgu, v Peru a na mnoha dalších místech, lekce vedl například i na festivalech Wanderlust Chicago, Bhakti Fest Midwest. Je frontmanem kapely Akoustikirtan, v jejíž proměnlivé sestavě hrají prvotřídní muzikanti. Jeho vlastní praxe započala v roce 1978 meditacemi, v roce 1988 se z něj stal nadšený student jógy, a jógu vyučuje od roku 2001. Ve své praxi a učení propojuje své hluboké znalosti anatomie a fyziologie s duchovním učením, tak aby byly srozumitelné v současné době. Nejvýznamějšími z jeho učitelů byli například: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman a více než 15 let Gabriel Halpern. 
Rich předává praxi, která je vědomá a přívádí studenty až na samou hranici zkušenosti, aby zde praktikující uzřel moment vlastího rozvoje a zjistil, že sám je tím, kdo rozvíjí.

Cena: 950,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 1.8.2020 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: eva@yogabrno.cz

Přihláška na Bandhy: směrování toku životní energie

Souhrn přihlášky
  • Název: Bandhy: směrování toku životní energie
  • Datum: 23.08.2020
  • Cena: 950 Kč

Vytvořilo FEO