WORKSHOPY S RICHEM LOGANEM 21.8-23.8.2020 Více informací v aktualitě.

Lekce restorativní jógy s Richem Loganem

TŘI WORKSHOPY ZAHRNUJÍCÍ PRAXI I TEORII PODANOU NESMÍRNĚ ZAJÍMAVÝM A ZÁBAVNÝM ZPŮSOBEM NAŠÍM DRAHÝM HOSTEM Z USA. TLUMOČENO DO ČESKÉHO JAZYKA.

 

Obsah lekce


Cílem lekce bude plně zresetovat svůj nervový systém tím, že v pozicích budeme zůstávat 2-5 minut. Pro všechny pozice budeme velkoryse využívat veškeré dostupné pomůcky. Využijeme aktivní jógové techniky, které podpoří zapojení našeho fyzického těla, ale čeká nás i pasivní práce pro uvolnění hluboko zakořeněných a chronických negativních vzorců našeho těla. I přes zaměření na fyzično, lekce neztratí nic z hluboké spirituální praxe, kterou jóga je. Připojit se můžete na všech úrovních své praxe. Čeká nás krátké povídání a diskuze o tom, jak a proč tělo reaguje na praxi restorativní jógy. Přijďte tedy pro vědomou práci se svým tělem, abychom do hloubky uvolnili nejenom své svaly, ele zrelaxovali i svůj nervový systém, který se nás při přílišné aktivitě snaží někdy chránit natolik, až nás omezuje. A propojení této praxe se spirituálním zážitkem je, no …. bezmezné :-)

Restorative

The aim for this class will be deeply reset the nervous system by holding poses for at least 2 to 5 minutes. All poses will be supported by a liberal use of props. We will employ active techniques to engage the physical body and passive work to allow for deep relaxation of chronic holding patterns. All of this will be performed under the auspices of a deep spiritual practice. All levels and experience welcomed. We will have a brief discussion of how and why are bodies respond to this work. So come to intelligently activate our bodies to create deeper release not only muscularly, but inviting the nervous system to release its hold on us when it has become overprotective. And the spiritual implications are, well... infinite :-)

 

Termín:

PÁTEK 21. 8. 2020 od 17:00 – 20:00

Studio YOGA BRNO  - Zábrdovická 2, Brno. Komunitní sál ve druhém patře

Lektor:

Rich Logan

 
Lektor Rich Logan, který cestuje po světě a věnuje se studiu i výuce masáží a jógy. Budoucí masážní terapeuty a učitele jógy lektoroval například v Chicago School of Massage Therapy, The Pacific Collage of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram a hostoval na Ayurvedic Collage v Mysore v Indii, dále v německém Hamburgu, v Peru a na mnoha dalších místech, lekce vedl například i na festivalech Wanderlust Chicago, Bhakti Fest Midwest. Je frontmanem kapely Akoustikirtan, v jejíž proměnlivé sestavě hrají prvotřídní muzikanti. Jeho vlastní praxe započala v roce 1978 meditacemi, v roce 1988 se z něj stal nadšený student jógy, a jógu vyučuje od roku 2001. Ve své praxi a učení propojuje své hluboké znalosti anatomie a fyziologie s duchovním učením, tak aby byly srozumitelné v současné době. Nejvýznamějšími z jeho učitelů byli například: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman a více než 15 let Gabriel Halpern. 
Rich předává praxi, která je vědomá a přívádí studenty až na samou hranici zkušenosti, aby zde praktikující uzřel moment vlastího rozvoje a zjistil, že sám je tím, kdo rozvíjí.

Cena: 950,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 1.8.2020 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: eva@yogabrno.cz

Přihláška na Lekce restorativní jógy s Richem Loganem

Souhrn přihlášky
  • Název: Lekce restorativní jógy s Richem Loganem
  • Datum: 21.08.2020
  • Cena: 950 Kč

Vytvořilo FEO