STUDIA NA ZÁBRDOVICKÉ A DOBRÁKU OTEVÍRÁME 24.5.2021, STUDIO NA LIDICKÉ 31.5.2021! Více informací zde.

Jógový a meditační podvečer

Jste srdečně zvání na páteční podvečer strávený ve společnosti jógy, meditace, hudby a dobrého jídla :)

Obsah podvečera

  • 17:00 Zahájení, podání chai masaly s dárkem (intuitivní minerál)
  • 17:15 - 18:30 Jemná jóga na uvolnění s védským pozdravem slunci, dechovými technikami a krijemi určenými k meditačnímu naladění s Evou
  • 18:30 - 19:15 Vedená meditace na zklidnění mysli s Dájou doprovázena živou meditační hudbou od Jakuba Rajtmajera
  • Po 19h. Veganský rautík (avokádo, ořechy, ovoce a zelenina, hummus)

 

Termín:

PÁTEK 19.11. 2021 od 17:00 - 20:00

Studio Zábrdovická 2, Brno, 2.PATRO

Průvodci:

Eva 

Provede Vás jógovou seancí, jemným rozhýbáním, navnímáním vlastního pohybu v prostoru. Těšit se můžete na seznámení s védským pozdravem slunci, jógovou praxí napojenou k přípravě na meditační část. 

Dája

Je studentkou psychologie a zároveň se zabývá filosofií, jógou, rostlinnou stravou a duchovnem. K meditacím ji přivedlo právě ono duchovno a určité napojení na Vesmír. Poté meditace nahrávala na sociální sítě a nyní by chtěla vše sdílet již z očí do očí, vytvořit bezpečný prostor pro všechny.  Provede Vás meditační částí záměřenou na otevření srdeční krajiny, vizualizace a zhmotnění přání. Za doprovodu živé hudby (Jakub) se můžete těšit na uvolňující zážitek. Dájá Vám ještě připraví veganské menu :)

Jakub

Je Hravec - muzikant a průvodce kontaktně-pohybovým světem. V rámci jasné struktury šíří hravost i svobodu. Kromě hudby působí jako pedagog v Lesní MŠ a vyrábí svíčky z včelího vosku. Věnuje se hudbě a lektorování pohybově-rozvojových aktivit pro děti i dospělé. Miluje improvizaci - hudební, taneční i životní. Jakub Vás provede večerem pomocí jemných tónů. 

 

Cena: 650,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 12.11.2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz

Přihláška na Jógový a meditační podvečer

Souhrn přihlášky
  • Název: Jógový a meditační podvečer
  • Datum: 19.11.2021
  • Cena: 650 Kč

Vytvořilo FEO