STUDIA NA ZÁBRDOVICKÉ A DOBRÁKU OTEVÍRÁME 24.5.2021, STUDIO NA LIDICKÉ 31.5.2021! Více informací zde.

Yoga víkend "ŽIVLOVÉ ARCHETYPY" s Andy

Jógové plynutí v souladu s živlovými archetypy

Přijměte pozvání na jógový víkend babího léta, ve kterém se setkáme s tématem pěti živlů / tattev a jejich přítomnosti uvnitř i vně nás samých. 

V rámci jógové sadhány budeme vycházet z praxe čakra jógy®, která mimo jiné říká, že člověk je duchovní bytost nadaná lidskou zkušeností. Naše nitro, vnitřní vesmír našich těl a myslí odráží celý makrokosmos a živly jsou stavebními kameny tohoto vesmíru i našich těl. Vše je vytvořeno kombinací těchto pěti elementů - země, voda, oheň, vzduch a éter. Podle ajurvédy se každý z nás narodil s jedinečnou výbavou těchto pěti prvků. Některé jsou dominantnější než jiné a zrovna ony tvoří naši převažující dóšu - kapha, pitta, váta. 

V průběhu víkendu se můžete těšit na
- praxe zaměřené na přítomnost a kultivaci jemné energie v jednotlivých kšétramech skrze práci s čakrami a živly 
- praxe vedoucí k ztělesnění a procítění kvality živlových archetypů uvnitř i vně a jejich vzájemné propojení 
- kreativní podvečer, který může být stejně podnětný a objevný jako jógová zkušenost
- teoretický vstup k jednotlivým živlovým archetypům a jejich provázanosti s konkrétními částmi těla, čakrami i přesahy do emočního a mentálního pole

 

Praxe budou objímat nejen fyzickou rovinu těla, ale budou zároveň reflektovat prožitek vlastní esence ve vztahu k různých formám zkušenosti a budou tak citlivým dotekem pozornosti směrem dovnitř a navázáním kontaktu se sebou samým. Na této cestě využijeme praxi ásan, káran, pranajámy, muder, krijí, koncentrace a meditace. 

Termín:

17. - 19. 9. 2021

Příjezd v pátek od 15h. První lekce od 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě (možno odjet i dříve či později).  

Místo konání:

Balónový hotel

Klid zajištěn. Celý hotel jen pro naši jógu. Společně bude probíhat kurz instruktorů jógy a tak budete mít možnost navštívit naše ranní seance u zpěvu a dechu. 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 15

Lektorka ANDY

Andy je úspěšnou absolventkou ročního sebezkušenostního výcviku čakra jógy®, která se nejvíce opírá o tantrické pojetí jógy. Filozofie tantry vychází z toho, že vše je energie.  Energii nelze zničit, pouze transformovat. Mezi různými formami energie je tak neustálá interakce. 

 

Cena: 3 900,-

V ceně je zahrnuta plná penze dle ájurvédských zásad, dvoulůžkové pokoje, dáreček, jógový program a dispozice lektorky ke konzultacím.

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 2.9.2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

Přihláška na YOGA VÍKEND "živlové archetypy" s Andy

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA VÍKEND "živlové archetypy" s Andy
  • Datum: 17.09.2021
  • Cena: 3900 Kč

Vytvořilo FEO