STUDIA NA ZÁBRDOVICKÉ A DOBRÁKU OTEVÍRÁME 24.5.2021, STUDIO NA LIDICKÉ 31.5.2021! Více informací zde.

Yoga víkend "VNITŘNÍ SÍLA" s Kamčou, Bobi a Evou

Představte si klidný prostor, příjemnou vůni, relaxaci a čas, který si vyhradíte jen sami pro sebe. Čas nebude existovat, budeme přítomni nejen v prostoru, ale i ve svém těle, mysli a srdci.

Vnitřní síla vychází z uvolněnosti a měkkosti. Není závislá na velikosti či síle jednotlivých svalů. Naopak, příliš velké a ztuhlé svaly jí brání v projevu. Tato síla má mnoho podob a názvů. Přirovnáváme ji například k vlnám, vibracím, kulatosti, vývrtce nebo pružině. Vzniká při harmonickém pohybu celého těla. Jednotlivé části těla se pohybují plynule v dynamickém řetězci. Pohyb prochází skrze nohy, je rozváděn vyrovnanou páteří do vrcholku hlavy a pažemi až do konečků prstů.

Vaše vnitřní síla vám nebude k ničemu, pokud ji nebudete posilovat. Pokud jí nedovolíte, aby se mohla v plné síle projevit. Ale jak na to? Jak ji v sobě objevit? Jak ji nasměrovat tím správným směrem? Základem všeho je  ...

Zaujalo vás téma vaší vnitřní síly? Chcete se o něm dozvědět víc? Chcete naplno rozvinout svůj potenciál a objevit v sobě tu vaši jedinečnou esenci, která vám dovolí žít váš život každý den v radosti?

PROGRAM:

  • Lekce zaměřená na STŘED TĚLA, jak pracovat s core a co vše s ním souvisí
  • VEDENÁ MEDITACE S BOBI
  • Mantrování v ranním tichu a spolupráce
  • Lekce vnitřní rovnováhy a meditací v pohybu. Meditace pro hluboký spánek
  • Využití thajských masážních prvků v józe aneb aplikovaná Hatha Yoga
  • vytváření vlastní mandalové tašky

 

Termín:

3. - 5. 6. 2022

Příjezd v pátek od 15h. První lekce od 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě. 

Místo konání:

Klid zajištěn. Celý hotel jen pro naši jógu. Společně bude probíhat kurz instruktorů jógy a tak budete mít možnost navštívit naše ranní seance u zpěvu a dechu. 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 16

Lektorky   KamčaBobi a Eva

 

Cena: 4 100,-

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 20.5.2022 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

Přihláška na Yoga víkend "NAJDI SVOU VNITŘNÍ SÍLU"

Souhrn přihlášky
  • Název: Yoga víkend "NAJDI SVOU VNITŘNÍ SÍLU"
  • Datum: 03.06.2022
  • Cena: 4100 Kč

Vytvořilo FEO