STUDIA ZŮSTÁVÁJÍ BOHUŽEL I NADÁLE UZAVŘENA! Více informací zde.

Yoga víkend "TRANSFORMACE" s Bobi a Evou

 

Přetváření starých zážitků může mít podobu tekuté transformace. Roztávání v těle, zejména v těch místech, kde jsme kdysi zatuhli, zamrzli. S transformací přichází měkčení tkání, roztávání, probouzení tekutého těla, vnitřního moře. Cítíme jej uvnitř a může se projevit i navenek.

Jóga je královskou cestou vnitřní transformace lidské bytosti na nejvyšší úrovni. Tím se rozumí postupné kroky lidské bytosti, která se do transformace pustí, směrem k tomu, aby si byla ve svém vnitřním vesmíru čím dál vědomější existence nesmrtelného Já, átman, na úkor svého malého a pomíjivého ega. 

Čekají Vás nejen jógová praxe, ale i mnoho dalšího spojeného s tématem víkendu. Možnost se připojit k programu Školy jógy.

 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

  •  probouzení tekutého těla, vnitřního moře POMOCÍ JÓGOVÝCH TECHNIK
  •  návrat k sobě, k tomu zdravému v nás (základní pohyby a proč na ně nezapomínat)
  •  fascia, jemná, hatha, yin yoga
  •  mantry a meditace
  •  jóga vědomí a vnitřního klidu
  • dechové techniky k prohloubení vnitřní vnímavosti

Víkend určen i úplným začátečníkům i těm, kteří chtějí zkusit projít vnitřní transformací a mají odvahu se podívat velmi hluboko

 

Termín:
9. - 11. 7. 2021

Příjezd v pátek od 15h. První lekce od 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě (možno odjet i dříve či později).  

Místo konání:

Balónový hotel

Klid zajištěn. Celý hotel jen pro naši jógu. Společně bude probíhat kurz instruktorů jógy a tak budete mít možnost navštívit naše ranní seance u zpěvu a dechu. 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 15

Lektorka Bobi a Eva

 

Cena: 3 800,-

V ceně je zahrnuta plná penze dle ájurvédských zásad, dvoulůžkové pokoje, dáreček, jógový program a dispozice lektorky ke konzultacím.

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 25.6.2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

Přihláška na Yoga víkend "TRANSFORMACE" s Bobi a Evou

Souhrn přihlášky
  • Název: Yoga víkend "TRANSFORMACE" s Bobi a Evou
  • Datum: 09.07.2021
  • Cena: 3800 Kč

Vytvořilo FEO