STUDIA ZŮSTÁVÁJÍ BOHUŽEL I NADÁLE UZAVŘENA! Více informací zde.

Yoga víkend pro mámy a dcery s Anet

Anetka se s Vámi těší na  jarní jógové pohlazení PRO mámy a dcery s vůněmi, tancem, tvořením, sdílením

Jógový víkend pro matky a dcery, protkaný rozličnými jógovými lekcemi (lekce pro zdraví, krásu, harmonii a podporu ženské síly), vůněmi, tvořením, sdílením.

Čeká vás jóga tance, párová lekce jógy, lekce jemné i živé, v případě dobrého počasí lekce venkovní a inspirativní povídání o tom, jak v tomto období pomocí jógy, stravy a rituálů podpořit své zdraví a ženskou krásu.

V průběhu víkendu se ponoříme do společné radosti z pohybu, tvoření, sdílení, prožitků. Budeme se hýčkat, masírovat, vytvoříme si vlastní kompozici z přírodních esenciálních olejů a osobní jógový náramek.

Hlavním tématem bude ženství, jak být a cítit se zdravá, krásná a vyrovnaná v každém období života. Společně strávený čas matka a dcera, naladění na vlastní ženskou sílu, propojení generací. 

Lekce jógy na podporu ženství, vyladění emocí podporu sebedůvěry a vnitřní síly.

Darujte víkend ke Dni Matek

Přihlásit se můžete i jednotlivě

Začátek programu v pátek od 17h (doprava vlastní). Můžete však dorazit i později. I celý program je jen na Vás samotných :-) Užijte si přírodu, klid od všedností, odpočinek, ájurvédskou stravu, jógu a vše s ní spojené. 

 

PROGRAM:

  • Propojení generací - společná radost z pohybu, tvoření, sdílení, prožitků
  • Lekce jógy pro zdraví, krásu, harmonii, zaměřeny na podporu ženství - jemná, taneční, párová, relaxace, meditace
  • Jóga, emoce, rituály, strava a aromaterapie pro jarní období
  • Jako dárek - vlastní jógový náramek a aroma kompozice z esenciálních olejů

víkend je koncipován jako setkání pouze pro ženy

Možno se zúčastnit i jednotlivě (jen matka, jen dcera), a také matka s jednou a více dcerami, teta a neteř apod.

Optimálně od věku 15 let, ale možno i po domluvě i mladší dcera

Termín:

14. - 16. 5. 2021

Příjezd v pátek od 15h. První lekce od 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě (možno odjet i dříve či později).  

Místo konání:

Balónový hotel

Klid zajištěn. Celý hotel jen pro naši jógu. Společně bude probíhat kurz instruktorů jógy a tak budete mít možnost navštívit naše ranní seance u zpěvu a dechu. 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 15

Lektorka Anet

 

Cena: 3 800,-

V ceně je zahrnuta plná penze dle ájurvédských zásad, dvoulůžkové pokoje, dáreček, jógový program a dispozice lektorky ke konzultacím.

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 30.4.2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

 

 

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 23.4.2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz

Přihláška na Yoga víkend "MÁMA A DCERA" s Anet

Souhrn přihlášky
  • Název: Yoga víkend "MÁMA A DCERA" s Anet
  • Datum: 14.05.2021
  • Cena: 3800 Kč

Vytvořilo FEO