Yoga víkend "POZNEJ SVÉ HRANICE" s Lenčou

 

Tento víkend nebude o tom se fyzicky či psychicky dostat tzv.na hranu, ale spíš potkat vlastní hranice ve smyslu rozpoznání toho, kdy už je to Ego, co nás žene až na hranu, dávno za naše přirozené hranice/možnosti, a kdy si omezení stavíme sami, například strachem. Yógová praxe ashtanga yógy časti svádí k tomu si sáhnout na dno fyzických sil, ale o tom to vůbec není. Učíme se respektovat svoje tělo v podobě, v jaké se momentálně nachází.

Další praxe bude zaměřená na přirozený rozsah našeho těla a poznání toho, kdy už po sobě chci moc. Tím, že budeme střídat trénink dynamický a statický procvičíme hluboce i náš fasciální systém, ve kterém se právě často usazují neprožité emoce jako křivdy, strachy, vzteky a tím je budeme jemně uvolňovat a rozpouštět. Dostane se i na povídání o yóze a všem, co vás bude zajímat.

Vyzkoušíme si i řízenou relaxaci formou Yóga Nidry (yógový spánek), kde má v dnešní době velké množství lidí problém, si opravdu hluboké uvolnění dopřát. I tohle je o tom si to dovolit, pustit nějakou svoji hranici/tendenci, která se snaží vše držet.

 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

 

  • Na tomto víkendu se zkusíme dotknout svých hranic z různých úhlů - ať už to bude inetnzivní lekce ranní yógy ve stylu Ashtanga yógy

  • Nebo lekce zaměřené na pokoru a vděčnost, která rozhýbe náš fasciální systém

  • Večer bude v duchu klidnjěší energie, kde se ponoříme hledat naše hranice v hlubinách našeho Já.

Víkend určen i úplným začátečníkům i těm, kteří se chtějí zastavit a vzpomenout i sami na sebe 

 

Termín:
24. - 26. 5. 2024

Příjezd v pátek možný od 15h. První lekce po 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě (možno odjet i dříve či později).  

Místo konání:

Balónový hotel

Klid zajištěn. Celý hotel pro naši jógu. Společně bude probíhat druhý jógový víkend.

 

Lektorka Lenka

 

Cena: 4 500,-

V ceně je zahrnuta plná vegetariánská penze , dvoulůžkové pokoje, dáreček, jógový program a dispozice lektorky ke konzultacím.

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 10.5.2024 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

Přihláška na Yoga víkend "POZNEJ SVÉ HRANICE" s Lenkou

Souhrn přihlášky
  • Název: Yoga víkend "POZNEJ SVÉ HRANICE" s Lenkou
  • Datum: 24-05-2024
  • Cena: 4500 Kč

Vytvořilo FEO