STUDIA ZŮSTÁVÁJÍ BOHUŽEL I NADÁLE UZAVŘENA! Více informací zde.

Yoga víkend "PENTAGRAM S VŮNÍ A TANCEM" s Anet

 

Víkend protknutý aromaterapií a inspirovaný Pentagramem dle tradiční čínské medicíny-  element OHEŇ - LÉTO - LÁSKA 

Jógový víkend pro zájemce všech úrovní pokročilosti, s ochutnávkou rozličných lekcí jógy, protknutý vůněmi, tvořením a inspirativním povídáním o józe, stravě, aromaterapii a zdravém životním stylu, inspirovaný TČM

Začátek programu v pátek od 17h (doprava vlastní). Můžete však dorazit i později. I celý program je jen na Vás samotných :-) Užijte si přírodu, klid od všedností, odpočinek, ájurvédskou stravu, jógu a vše s ní spojené. 

 

CO VÁS ČEKÁ:

  • Různorodé lekce jógy: lekce dynamické na střed těla i lekce jemné, terapeutické, lekce hravé (dance, primal moves/animal kingdom) v případě dobrého počasí lekce venkovní.
  • Mantry, meditace, relaxace.
  • Inspirativní povídání o tom, jak využít jógovou praxi a upravit životní styl v tomto období elementu ohně a jak pomocí jógy, stravy, aromaterapie a rituálů podpořit své zdraví.
  • V průběhu víkendu se ponoříme do společné radosti z pohybu, tvoření, sdílení, prožitků. Budeme se hýbat, hýčkat, budeme sdílet, vytvoříme si vlastní osobní jógový náramek.

11. - 13. 6. 2021

Příjezd v pátek od 15h. První lekce od 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě (možno odjet i dříve či později).  

Místo konání:

Balónový hotel

Klid zajištěn. Celý hotel jen pro naši jógu. Společně bude probíhat kurz instruktorů jógy a tak budete mít možnost navštívit naše ranní seance u zpěvu a dechu. 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 15

Lektorka Anet

 

Cena: 3 800,-

V ceně je zahrnuta plná penze dle ájurvédských zásad, dvoulůžkové pokoje, dáreček, jógový program a dispozice lektorky ke konzultacím.

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 28.5. 2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

Přihláška na Yoga víkend "PENTAGRAM S VŮNÍ A TANCEM" s Anet

Souhrn přihlášky
  • Název: Yoga víkend "PENTAGRAM S VŮNÍ A TANCEM" s Anet
  • Datum: 11.06.2021
  • Cena: 3800 Kč

Vytvořilo FEO