YOGA VÍKEND "MEDICAL YOGA"

 

Danča se s Vámi těší na víkend v němž poznáte zákonitosti postury a pohybu lidského těla, které vycházejí ze spojení tradiční jógy s moderní fyzioterapií, především s vývojovou kineziologií. 

... aneb jak správně stát, sedět, chodit a cvičit ...

Medical Yoga je propojením tisíciletého poznání jogínů s poznatky moderní medicíny a následováním zákonů přírody s prožitkem ve vlastním těle. Jde o inteligentní pohyb v souladu s anatomií těla = anatomicky správný pohyb (s potenciálem v každém těle)

LEKCE MŮŽETE OČEKÁVAT TYPU

  • YOGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA + napřímení páteře a přirozené zapojení středu těla - CORE YOGA.
  • Klenba dlaně a chodidla = správná opora pro tělo
  • WORKSHOP - Spirální sešroubování dolních a horních končetin při józe

 

Termín:

14. - 16.10. 2022

Příjezd v pátek od 15h. První lekce od 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě (možno odjet i dříve či později).  

Místo konání:

Balónový hotel

Klid zajištěn. Celý hotel jen pro naši jógu. Společně bude probíhat kurz instruktorů jógy a tak budete mít možnost navštívit naše ranní seance u zpěvu a dechu. 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 16

Lektorka Daniela

 

Cena: 4 100,-

V ceně je zahrnuta plná penze dle ájurvédských zásad, dvoulůžkové pokoje, dáreček, jógový program a dispozice lektorky ke konzultacím.

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 30.9.2022 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

 

 

Přihláška na YOGA VÍKEND "MEDICAL YOGA"

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA VÍKEND "MEDICAL YOGA"
  • Datum: 14.10.2022
  • Cena: 4100 Kč

Vytvořilo FEO