STUDIA ZŮSTÁVÁJÍ BOHUŽEL I NADÁLE UZAVŘENA! Více informací zde.

Yoga víkend "INTEGRITA" s Bobi

 

Jógové léto ve znamení celistvosti s Bobi

Jak si uchovat vnitřní (vlastní) integritu těla, dechu a mysli (srdce,duše). Objevte to, co se ve vás skrývá pod každodenní slupkou, rozviňte svůj potenciál, dejte prostor relaxaci v přírodě a setkání se se stejně naladěnými lidmi. 

Čekají Vás nejen jógová praxe, ale i mnoho dalšího spojeného s tématem víkendu. Možnost se připojit k programu Školy jógy.

 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

  • Lekce zaměřená na čakrový systém
  • Meditace Nadah Brahma
  • Praxe tančícího bojovníka
  • Ranní klidné protažení zaměřené na ramenní a hrudní oblast (záklony) a druhé ráno na kyčle (emoce)
  • Teorie o očistných technikách a pránájámě – na dobrou noc: Brahma Mudra
  • Prezentace o výživě: Vše o rostlinné stravě – souvislosti s jógovým přístupem

 

Termín:
11. - 13. 6. 2021

Příjezd v pátek od 15h. První lekce od 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě (možno odjet i dříve či později).  

Místo konání:

Balónový hotel

Klid zajištěn. Celý hotel jen pro naši jógu. Společně bude probíhat kurz instruktorů jógy a tak budete mít možnost navštívit naše ranní seance u zpěvu a dechu. 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 15

Lektorka Bobi

 

Cena: 3 800,-

V ceně je zahrnuta plná penze dle ájurvédských zásad, dvoulůžkové pokoje, dáreček, jógový program a dispozice lektorky ke konzultacím.

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 28.5.2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

Přihláška na Yoga víkend "INTEGRITA" s Bobi

Souhrn přihlášky
  • Název: Yoga víkend "INTEGRITA" s Bobi
  • Datum: 11.06.2021
  • Cena: 3800 Kč

Vytvořilo FEO