STUDIA NA ZÁBRDOVICKÉ A DOBRÁKU OTEVÍRÁME 24.5.2021, STUDIO NA LIDICKÉ 31.5.2021! Více informací zde.

Yoga víkend AKASHA s Evou a Bobi

 

Prostor vnitřního pokoje, ve kterém se snoubí naše emoce s pojetím racionality. Naše mysl vede tichý rozhovor s naším tělem. Probuzení oněch vět v nás pak nese povahu ohně, vody,  země, vzduchu či prostoru. Dejte si prostor, dejte prostor svému vnitřnímu rozhovoru. Společně nalezněme ten pravý tichý a klidný dialog. 

V hinduismu, akasha znamená základ a podstatu všech věcí v hmotném světě; první vytvořený prvek. Védská mantra „ pṛthivyāpastejovāyurākāśāt “ naznačuje posloupnost počátečního vzhledu pěti základních hrubých prvků. Nejprve se tedy objevil prostor, ze kterého se objevil vzduch, z toho oheň neboli energie, ze kterého voda, a odtud i Země. Je to jeden z Panchamahabhuta neboli „pěti hrubých prvků“; jeho hlavní charakteristikou je Shabda (zvuk). Přímý překlad akaše je slovo, které v hinduismu znamená „horní obloha“ nebo „prostor“.

Čekají Vás nejen jógová praxe, ale i mnoho dalšího spojeného s tématem víkendu. Možnost se připojit k programu Školy jógy.

 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

  • jógová praxe VNITŘNÍHO KLIDU, SLADĚNÍ SE S DECHEM, POCHOPENÍ NITERNÍCH DĚJŮ
  • workshop o PRANAYAMĚ a její spojitosti s naší myslí
  • zpracování podvědomých cyklů, zpracování dialogu těla a mysli pomocí jógové praxe
  • Yin yoga, čakra yoga, hatha yoga, relaxační a koncentrační techniky
  • večerní meditace
  • výroba lapače snů

Víkend určen i úplným začátečníkům i těm, kteří chtějí nalézt prostor sami pro sebe i pro ostatní

 

Termín:
15. - 17. 10. 2021

Příjezd v pátek od 15h. První lekce od 17h. Není nutné dodržovat program. Je možné využít pobyt dle vlastní nálady. Konec programu po nedělním obědě (možno odjet i dříve či později).  

Místo konání:

Balónový hotel

Klid zajištěn. Celý hotel jen pro naši jógu. Společně bude probíhat kurz instruktorů jógy a tak budete mít možnost navštívit naše ranní seance u zpěvu a dechu. 

MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 15

Lektorka Bobi a Eva

 

Cena: 3 900,-

V ceně je zahrnuta plná penze dle ájurvédských zásad, dvoulůžkové pokoje, dáreček, jógový program a dispozice lektorky ke konzultacím.

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Jógový víkend není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).

Storno podmínky:

Při stornu ze strany klienta: po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 1.10.2021 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz 

Při stornu ze strany Yoga Brno: Pokud víkend bude zrušen ze strany Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.) a nebude se konat, pak Vám částka bude vrácena v plné výši.  

Přihláška na Jógový víkend AKASHA
Je nám líto, ale toto školení je již plně obsazené. Můžete se přihlásit na pozici náhradníka.

Souhrn přihlášky
  • Název: Jógový víkend AKASHA
  • Datum: 15.10.2021
  • Cena: 3900 Kč

Vytvořilo FEO