NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME 6.1.2020 Více informací v aktualitě.

Tropické ostrovy jižního Thajska s jógou

Thajsko – země úsměvů, země buddhismu. Nasajte s námi atmosféru této milé a pohodové země. Pojďme načerpat energii v buddhistických chrámech, na thajských masážích či na poklidných plážích jižních ostrovů.

Ostrovy NP Tarutao jsou překrásným místem, minimálně ovlivněným turistickým ruchem a civilizací. Ubytování na ostrovech je provozováno správou národního parku a počet návštěvníků je limitován. Díky tomu je zdejší příroda jen minimálně dotčena civilizací. Najdete zde liduprázdné pláže, krásně čisté moře a hlavně klid a pohodu. Náš pobyt bude navíc umocněn každodenní ranní a večerní jógovou praxí.

Navštívíme také Bangkok a královské středověké město Ayutthaya (UNESCO).

PŘIHLÁŠKU ZASÍLEJTE NA EVA@YOGABRNO.CZ 
platební podmínky a další případné odpovědi Vám budou zaslány na e-mail

 

Předběžný program zájezdu - poznávání, nedotčené pláže, jóga a meditace ráno i večer 

1.- 2. den: Odlet z Prahy, přílet do Bangkoku.
3. den: Prohlídka hlavního města - královský palác, Wat Pho se slavnou sochou ležícího Buddhy, projížďka lodí, ochutnávka pravé thajské kuchyně.
4. den: Výlet do bývalého hlavního města Siamu Ayutthaya, které bylo v minulosti nejbohatším městem jihovýchodní Asie. Prohlídka ruin paláců a chrámů.   
5. - 8. den: Přelet na jih Thajska do města Hat Yai, z přístavu Pak Bara lodí na ostrov Kho Tarutao, kde nás čeká západ slunce z vyhlídky Toe-Boo Cliff, výlet lodí po řece podél mangrovníků do krokodýlí jeskyně s krápníkovou výzdobou, možnost fakultativního výletu thajskou lodí kolem ostrova, návštěva odlehlých pláží a zátoky Ao Molac. Na kole projedeme vnitrozemí ostrova, výlet k vodopádu LO PO Waterfall či k pozůstatkům starého vězení.
9.-11. den: Přejezd na ostrov Kho Adang. Opět liduprázné pláže, relax nebo výstup na vyhlídku Cliff Chadoe, ochutnávka rybích specialit, výlet tradiční thajskou lodí se šnorchlováním - barevné korály a pozoruhodné ryby. Možnost návštěvy komerčního ostrova Kho Lipe (fakultativně).
12.-13. den:  Návrat do Bangkoku a do Prahy.

Po celou dobu se Vám bude věnovat naše budoucí lektorka Táňa, pro kterou je nejen jóga, ale i cestování životní cestou. 

Cena zájezdu 42 500,-

Cena zahrnuje: 

Letenku ve výši cca 20 000Kč ( včetně vnitrostátního letu), veškeré ubytování v hotýlcích a 2 lůžkových chatkách na ostrovech, vstup do NP, výlet kolem ostrovů NP Tarutao spojený se šnorchlováním, zapůjčení kola v Ayutthaya a na osrově Ko Tarutao, pronájem mořského kajaku, veškerá doprava, českého průvodce a lektora jógy, pojištění CK.

Cena nezahrnuje:
Pojištění léčebných výloh, stornopoplatky, stravu, vstupy do památek a fakultativní výlety.

Víza:
Dostaneme zdarma na letišti po příletu, podmínkou je pas s platností nejméně 6 měsíců po ukončení zájezdu.

Služby za příplatek:
Zajistíme i pokoj pro jednu osobu.

Zájezd pro každého, kdo si rád zacvičí jógu nebo jen zamedituje na krásných plážích při západu či východu slunce, rád se koupe, šnorchluje, užívá moře, není obklopen civilizací, cítí rád přírodu takovou, jaká opravdu v jižních zemích je. 

Strava

Z místních zdrojů  -  restaurace, stánky

 

PŘIHLÁŠKU ZASÍLEJTE NA EVA@YOGABRNO.CZ
platební podmínky a další případné odpovědi Vám budou zaslány na e-mai
l

 

Vytvořilo FEO