Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

BABY jóga 0 - 12 m Středa 10:30-11:15

Největší jógou pro maminky a miminka po porodu je vzájemná přítomnost, doteky, slova, kontakt a spolu být plnými smysly v každém okamžiku. Tady a teď. Baby jóga Vás provede jemnou masáží miminek od hlavičky až k palečkům za zpívání mantry. Maminky budou mít příležitost zacvičit si - posílení středu těla, pánevního dna a protažení vedle svého miminka. Ukážeme si tipy pro denní nošení miminek, ale i způsob jak rychle a účinně nabít energii nebo jak využít chvilky ticha pro relaxaci. 

Kurz probíhá pololetně v délce 14 lekcí. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 45 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Po uhrazení kurzu se na lekce není třeba rezervovat, Vaše rezervace je automatická. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 8 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Platby 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení. Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na Baby jóga St 10:30

Souhrn přihlášky
  • Název: Baby jóga St 10:30
  • Datum: 17.10.2018
  • Cena: 2100 Kč

Vytvořilo FEO