Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA v páru 4 - 7 let Sobota 9:00 - 10:15

Lekce postupně učí od základních jógových ásan až po pokročilejší ásany v páru. Lekce jsou hravé a zábavné, podporují vzájemný vztah rodič a dítě a umocňují pocity vzájemné důvěry a respektu. 

Jógové ásany jsou založeny na základním psychomotorickém vývoji a podporují jej. Posilují oslabené a protahují zkrácené svalstvo. Lekce je přínosem jak pro dítě, tak i pro rodiče. Naučíte se pozice dětské jógy a jejich modifikace. Lekce je určena pro všechny bez omezení.  

Následné kurzy začínají  5.1.2019 - 2.2.2019

Kurz probíhá v délce 5 ti lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 4 podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 75 min. 

Vzhledem k omezenému počtu lekcí v kurzu, nelze čerpat náhrady. Po předchozí domluvě je možné zajistit náhradníka. 

Platby 

Kurzy se platí nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení. Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na Párová Yoga 4 - 7 let So 9:00

Souhrn přihlášky
  • Název: Párová Yoga 4 - 7 let So 9:00
  • Datum: 17.11.2018
  • Cena: 1100 Kč

Vytvořilo FEO