YOGA, AJURVÉDA a JARO

Srdečně vás zvu na seminář, který se Vám bude snažit představit jednoduché základy vědy o zdravém životě – AJURVÉDY.  Následné poznatky poté zkusíme rovnou propojit s Vaší jogovou praxí, životním stylem a připravit se na nadcházející období, která nás čeká, a to JARO. Tak abychom se vyhnuli jarní únavě, možná se připravili na jarní detox, pokud cítíte, že ho potřebujete. Tak jako cítíme na jaře chuť provětrat svůj šatník a odhodit zimní kabáty, vnímáte i potřebu odlehčit svému vnitřnímu tělu. Jaro je čas přirozeného detoxu, které naše tělo vykonává tak či tak, ovšem my mu můžeme díky vhodné stravě a aktivitám být velmi nápomocní.  A jak na to, se dozvíte, při našem  společném povídání. 

Obsah workshopu

  • Co je ajurvéda a proč jí zařadit do svého běžného života
  • Jednoduché vysvětlení základních pojmů, principy a terminologie z pohledu ajurvédy
  • Povíme si proč a jak začít s ajurvédou
  • Vysvětlíme si teorii ajurvédských dóš a rovnou si uděláme test, abychom zjistili jaký je jejich poměr v našem na těle a už začneme pracovat konkrétně na úpravě životního stylu.
  • Řekneme si jak poznáme nerovnováhou jednotlivých dóš v našem těle a jak s tím pracovat
  • Vysvětlíme si jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jaké naopak nám nedělají dobře. Tedy z teorie rovnou do praxe 

Ajurvéda pracuje s přirozenými cykly během roku, tak abychom byli co nejvíce v souladu s přírodou. Proto je v každém období vhodné jiné jídlo, jiné aktivity a jiné potřeby našeho těla. Nás tedy čeká období JARA, tak abychom  si užili v co největší harmonii a spokojenosti.

 

PRO KOHO:

Pro všechny, koho si sestra jogy zavolá. Seminář je vhodný zejména pro ty, kdo chtějí postupně zařadit ajurvédu do svého života

 

Termín:

SOBOTA  6.4. 2024 od 12.30 - 16:30

Studio Zábrdovická 2, Brno, 

 

Lektor:

ŠÁRKA

Cena: 950,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.

 

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 22.3.2024 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz

Přihláška na YOGA, AJURVÉDA a JARO

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA, AJURVÉDA a JARO
  • Datum: 06-04-2024
  • Cena: 950 Kč

Vytvořilo FEO