„Říká se, že jóga přijde do života v tom nejvhodnějším okamžiku. A do mého přišla, jakmile jsem cítila, že dynamické lekce mi začínají brát spoustu energie."

Ke sportu byla Sára vedená již od tří let (balet, sportovní i moderní gymnastika, závodní lyžování, aerobik…) a tak u něj zůstala až doposud a vybrala si cestu jógy.

Před tím, než se začala plně věnovat józe, vedla (a občas ještě vede) lekce na bosu, s pomůckami na posilování, aerobní lekce nebo chůzi na páse.

„Říká se, že jóga přijde do života v tom nejvhodnějším okamžiku. A do mého přišla, jakmile jsem cítila, že dynamické lekce mi začínají brát spoustu energie. A pomalu jsem přešla k józe, která mě na rozdíl od dynamických forem nabíjela, zklidňovala mé emoce a postupně se promítala i do mého života“.

Na józe se jí líbí především její estetika pohybu, naprostá koncentrace na to, co právě dělá a taky to, že si cvičí sama pro sebe a nemá potřebu soupeřit s nikým jiným, než sama se sebou. Získává díky ní nové vědomosti a poznatky o jejím těle a nitru. V návaznosti na jógu se také zabývá ayurvédou, reiki a východní medicínou.

Vytvořilo FEO