Pro Markétu byl pohyb od malička neodmyslitelnou součástí života. Z hlediska organizovaného sportu prošla moderní gymnastikou, baletem a mnoha tanečními styly v několika tanečních školách. Později střídavě navštěvovala různé druhy dynamických sálových lekcí (aerobic, zumba, spinning, tae-bo atd.)

Nejvíc uspokojení jí však v životě přinášel přirozený druh pohybu, kde nejde o výsledky, ale o radost a psychickou rovnováhu. Jízda na kole, běh, tanec, jízda na koni a lyžování jsou její favorité. 

Bylo jen otázkou času, kdy se seznámí s jógou. "Měla jsem to štěstí, že se tak stalo v Yoga Brno, kam pravidelně chodím cvičit od r. 2014. Zde jsem také absolvovala Základní kurz instruktora jógy a následovala nabídka vedení lekcí, což pro mně byla obrovská radost i výzva zároveň - a vlastně zase další součást přirozeného pohybu."

Markéta není typem osobnosti, který by se dal a nechal zařadit do jedné škatulky. Má ráda spontánnost, humor a inspiraci hledá na obzoru. Sama sebe vnímá spíše jako věčného žáka, než jako učitele - nejen v jogovém studiu, ale i jako maminka dvou dětí a učitelka na základní škole. 

 

Licence, specializace a workshopy:

  • Instruktor jógy, akreditovaný kurz MŠMT; Yoga Brno Academy 
  • Jógová anatomie s Richem Loganem - páteř, workshop; Yoga Brno Academy
  • Jógová anatomie s Richem Loganem - pánev, workshop; Yoga Brno Academy
  • Jógová anatomie s Richem Loganem - ramena, workshop; Yoga Brno Academy

Vytvořilo FEO