Představte si klidný prostor, příjemnou vůni, relaxaci a čas, který si vyhradíte jen sami pro sebe. Čas nebude existovat, budeme přítomni nejen v prostoru, ale i ve svém těle, mysli a srdci.

Vnitřní síla vychází z uvolněnosti a měkkosti. Není závislá na velikosti či síle jednotlivých svalů. Naopak, příliš velké a ztuhlé svaly jí brání v projevu. Tato síla má mnoho podob a názvů. Přirovnáváme ji například k vlnám, vibracím, kulatosti, vývrtce nebo pružině. Vzniká při harmonickém pohybu celého těla. Jednotlivé části těla se pohybují plynule v dynamickém řetězci. Pohyb prochází skrze nohy, je rozváděn vyrovnanou páteří do vrcholku hlavy a pažemi až do konečků prstů.

Vaše vnitřní síla vám nebude k ničemu, pokud ji nebudete posilovat. Pokud jí nedovolíte, aby se mohla v plné síle projevit. Ale jak na to? Jak ji v sobě objevit? Jak ji nasměrovat tím správným směrem? Základem všeho je  ...

Zaujalo vás téma vaší vnitřní síly? Chcete se o něm dozvědět víc? Chcete naplno rozvinout svůj potenciál a objevit v sobě tu vaši jedinečnou esenci, která vám dovolí žít váš život každý den v radosti?

PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

 

 

Vytvořilo FEO