V ZÁŘÍ SI PRO VÁS ANET, DANČA A TÁŇA PŘIPRAVILY PÁTEČNÍ INSPIRATIVNÍ VEČERY VE STUDIU NA ZÁBRDOVICKÉ :-)

 

5 ELEMENTŮ - CYKLUS ZBYLÝCH 4 VEČERŮ

PÁTEK 4. 9. 2020 OD 18:30 - 20:30 období babí léto - element Země - Reflexe S ANET


Z letního rozkvětu a rozletu přichází čas uzemnění, dozrávání. Sklízíme, co jsme zaseli. Plody našeho snažení je potřeba očesat, přebrat a dobře uskladnit. Je čas si v té spoustě letní inspirace udělat pořádek. K období pozdního léta se vztahují hlavní orgány zažívání – žaludek a slezina. Využijme babího léta, abychom si utřídili myšlenky a rozhodli se, které z nápadů začneme realizovat a jak. Nastává období reflexe. A k tomu všemu si zazpíváme. Jemné vibrace vašeho hlasu posilují vaše vnitřní orgány a zpěvem nejlépe oslavíme hojnost babího léta se vším dobrým, co nám vláda elementu Země přináší.

PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

PÁTEK 11.9. 2020 OD 18:30 - 20:30 SVAL DUŠE - PSOAS S DANČOU

Tento silný sval, spojující páteř a nohy, ovlivňuje každý náš krok. Jeho elasticita má vliv na správný pohyb, koordinaci svalů, rovnováhu, mobilitu kloubů, ale i funkci orgánů, jichž se dotýká.Je spojený s naší hluboko zakódovanou reakcí „uteč nebo bojuj". Vlivem stresu a hektického způsobu života bývá tento sval stažený neustále, a tudíž může způsobovat bolesti v bedrech , špatné trávení, degeneraci kyčlí a další nepříjemnosti. Psoas je odrazem našich základních emocí, jako jsou strach a radost, a je třeba jej udržovat pružný a silný zároveň.

CENA 280,- NEBO 2 VSTUPY Z PERMANENTKY NA KLASICKOU JÓGU 60MIN.

REZERVACE 14 DNÍ PŘED AKCÍ PROSTŘEDNICTVÍM ROZVRHU NEBO JE MOŽNÉ NAPSAT MAIL S PŘEDREZERVACÍ :-)

 

PÁTEK 18.9. 2020 STRES TĚ NESTRESUJE OD 18:30 - 20:30 S TÁŇOU

Že jóga není jen záležitostí těla, ale také mysli je dobře známo. A právě pomocí ní se zkusíme přeladit do klidu a pozitivního stavu a pokusíme se zvládat lépe stres a nervozitu, která nás často obklopuje. Prohloubíme dech a své tělo zklidníme ve vhodných pozicích. S klidnou a uvolněnou myslí pak můžeme radostněji a plněji prožívat naše každodenní povinnosti.eň.

CENA 280,- NEBO 2 VSTUPY Z PERMANENKY NA KLASICKOU JÓGU 60MIN.

TĚŠÍ SE NA VÁS TÁŇA

REZERVACE 14 DNÍ PŘED AKCÍ PROSTŘEDNICTVÍM ROZVRHU NEBO JE MOŽNÉ NAPSAT MAIL S PŘEDREZERVACÍ :-)

YOGA ROČNÍCH OBDOBÍ - CYKLUS 3 ZBYLÝCH VEČERŮ

PÁTEK 25. 9. 2020 OD 18:30 - 20:30 PODZIM S TÁŇOU 

Jak zvládnout letní horko, podzimní splín, zimní chlad a jarní únavu pomocí jógy. O tom jsou páteční inspirativní večery. Naučíte se vhodné dechové techniky pro jednotlivá roční období, tělu i mysli prospěšné pozice a v také se zaměříme na správnou životosprávu včetně výběru těch správných potravin a nápojů. 

TĚŠÍ SE NA VÁS TÁŇA

PŘIHLÁŠKY A INFORMACE ZDE

 

 

 

Vytvořilo FEO