Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

Info

Jóga pro děti? To je pohyb, hraní, radost, fantazie, rovnováha, sebedůvěra… Nečekejte klidnou hodinu, dětská jóga je plná smíchu, radosti, někdy hlučná jindy tichá. 
 
Cvičení jógy pomáhá dětem otevřít zcela nový pohled na pohyb, sport, na své prožitky. Jde totiž o nesoutěživý přístup, který dětem jóga nabízí, a to je ve světě: „Kdo s koho, kdo dřív a lépe“ úžasná záležitost. Jóga vyrovnává, učí děti laskavému a ohleduplnému přístupu k sobě i ke světu.

Kde nás najdete   

Krásně zrekonstruované prostory studia Dětské Jógy Yoga Brno jsou  nově otevřeny na ulici Zábrdovická 2 (vchod z ulice blíže k řece, II. patro s výtahem).  

Přijďte půlhodiny před lekcí a využijte krásné čisté zázemí s dětským koutkem, kde si děti vyhrají. Pro malé bazén se skluzavkou a kuličkami, pro větší lezecká stěna... Pro maminky samoobslužná kuchyňka, kde si můžete vychutnat výbornou kávu, uvařit čaj, nebo ohřát jídlo. Jako doma. Lekce probíhají v prostorném sále s jógovými pomůckami. Na lekci si sebou vezměte jen pohodlné oblečení, cvičíme bez bot, ideálně bez ponožek. Podložky a vše ostatní, co na lekci potřebujete, najdete u nás. 

KURZY DĚTSKÉ JÓGY  

Do kurzu se můžete přihlásit kdykoli v jeho průběhu. Kurzem Vás provedou naše zkušené lektorky. 

KURZ Cena za lekci Cena za kurz Délka kurzu
Baby masáže / párové lekce  220,- Kč  1.100,- Kč 5 lekcí
Dětská jóga 0 až 13+ let 150,- Kč 2.250,- Kč Pololetní kurz 15 lekcí

Můžete se přihlásit do celého kurzu  nebo navštívit svoji první lekci jako otevřenou. Otevřenou lekci během kurzu lze navštívit jednou, jedná se o zkušební lekci. Na svoji první lekci se rezervujte v ROZVRHU. V případě, že do kurzu přistoupíte v jeho průběhu, cena kurzu bude poměrnou částkou počtu lekcí.

PROČ DĚTSKÁ JÓGA 

Jóga vychází z vývojové psychomotoriky dítěte, přirozeným způsobem děti vrací do fází, které ve svém vývoji uspěchaly nebo přeskočily a tím řeší psychické i fyzické disbalance. 

 • Aktivní děti zklidní, tiché povzbudí 
 • Podporuje koncentraci a učí soustředění 
 • Zlepšuje držení těla 
 • Je kompenzací k jednostranným tréninkům 
 • Posiluje tělo, zkrácené svalstvo protáhne 
 • Podporuje koordinaci v prostoru a rovnováhu 
 • Ovlivňuje dechové návyky (alergie, astma, imunita) 
 • Posiluje víru sám v sebe a vlastní sebedůvěru 
 • Řeší psychické výkyvy a učí děti pracovat se stresem 
 • rozvíjí fantazii, komunikaci, paměť, představivost 
 • Je nesoutěživá a děti baví... 

Naše lekce vedou certifikované lektorky se zkušeností s jógou, dětmi a dětskou jógou. Lekce jsou vedeny s ohledem na věk a zájem dítěte. Věk dětí je orientační, rozhodující je aktuální vývoj dítěte. Náš přístup je založen na vysoké toleranci a respektu individuálních potřeb jednotlivce. Empatie a otevřený přístup je to, co u nás najdete.

Vytvořilo FEO