Hot Yoga série "A" / "B"

Ásany, které vycházejí z klasické hatha yogy nabízíme ve dvou srovnatelných sériích. V každé z nich naleznete jiné pozice, jiné dechové techniky, jiná protažení a svůj vlastní rozměr. Lekce jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. 

Ve speciálně vyhřívaném sále na teplotu kolem 40 stupňů Celsia a vlhčeném na optimální vlhkost cvičíme sestavu po sobě logicky navazujících ásan a několik dechových jógových cvičení. Pozice jsou sestavené tak, aby protáhly a posílily celé tělo. Hot yoga vychází z klasické hatha yogy, která obsahuje celkem 86 základních ásan. V každé z našich sérií "A" i "B" se setkáte s ucelenou a pokaždé stejnou sestavou ásan, tak abyste mohli po každé své lekci pozorovat zlepšení a propracování pozic a to jak s dechem, tak se samotným provedením. 
 

Série A je význačná tím, že v ní dochází ke značné detoxikaci a to pomocí nejen v první půli stojných pozic, ale i poté při pozicích v sedě/lehu. Při celé sérii můžete pocítit rozproudění krve po celém těle a energii, která se promítá do všech periferií Vašeho těla.  Tímto silným prokrvením omlazujete nejen pokožku, ale působením zevnitř i odvod odpadních látek ze všech orgánů, oběhového systému, vylučování, trávení a neposlední řadě Vašich nestrávených emocí. Odejdete lehcí, klidní a s hlavou volnou pro nové nápady a vize. 

Série B je význačná tím, že působí terapeuticky. Naše páteř je dokonalý systém, která když dobře funguje, nás může podržet velmi dlouho svěží a zdraví. Pokud správně provedeme rotace, naše páteř se uvolní, naše meziobratlové ploténky dostanou více prostoru a všechny nervové kanály uložené podél a uvnitř páteře dostanou nový impuls. Celá série volně plyne, je lehká svou hravostí a vychází ze stlačování orgánů v průběhu správně volených pozic. Nabízíme Vám další pohled na Hatha yogu, odpočinek v podobě laskavého přístupu a sledu pozic. Z této série bude odcházet jako noví. 

Každý si může ať už sérii A nebo B udělat lehčí, nebo těžší. Záleží jen na Vás, na Vašem dni, jaký jste měli, jaký očekáváte, jakou právě vyzařujete náladu, jakou opravdu máte a na různých faktorech. Vždy je ale důležité nehledět na ostatní a být sám se sebou spokojený, být spokojený s tím, jaký máte z lekce pocit... takový měl být. 

Těšíme se na Vás na jógamatkách!

 

Vytvořilo FEO