Hot Yoga "60min"

Hot Yoga 60min je sestava ásan, které jsme poskládali tak aby energeticky i fyzicky navazovali na sebe, aby Vám dali maximum možného a měli jste čas i na své další povinnosti.  

Ve vyhřívaném sále na teplotu kolem 40 stupňů Celsia a vlhčeném na optimální vlhkost můžete očekávat "expres" lekci HOT YOGY,  při které může dojít k vyššímu poznání jak na fyzické, tak i energetické úrovni. Doporučujeme lekci i úplným začátečníkům.

Nemáte časový prostor, nechcete trávit 90 min ve vytopeném sále, máte další povinnosti, ale chtěli byste si i tak zajít na HOT YOGU? Pak je tento typ lekce právě pro Vás. 

V sále dodržujte před lekcí klid, posaďte se nebo si lehněte, prohřejte tělo a připravte se na lekci. Po ukončení lekce instruktorem můžete v sále zůstat pro dokončení své relaxace, poté odcházejte ze sálu tiše, ať nerušíte ostatní. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme v zázemí studia.

Vezměte si s sebou ručník na podložku, ručník do sprchy a popř. malý ručník na otíraní potu, vodu a oblečte se do pohodlných kalhot /kraťas a trička/tílka/topu.

Těšíme se na yogamatce NAMASTE

Vytvořilo FEO