Hot Yin Yoga

Tato lekce je velmi vhodná i pro úplné začátečníky nebo osoby s pohybovým handicapem. Yin Yoga příznivě ovlivňuje životní energii a vhání ji do buněk a orgánů celého těla. Aplikováním tlaku na body podél meridiánů ovlivňuje jin jóga zdraví konkrétních orgánů stejným způsobem jako akupunktura. K tomu se ještě přidá vyhřátý sál a tím prohřátí celého Vašeho těla do nejhlubších vrstev.

Yin Yoga (známá take jako akupunktura bez jehly) příznivě ovlivňuje proudění životní energie (chi) do buněk a orgánů celého těla. Významně napomáhá flexibilitě kloubů, posiluje imunitu, uvolňuje přebytečnou tenzi a přináší pocit klidu a lehkosti.

Aby tohoto efektu bylo docíleno, setrvává se v pózách nejméně 2,5 minuty. Na úrovni mysli jin jóga pěstuje nesoudící pozornost vůči tomu, co se objevuje v našem fyzickém, emocionálním a energetickém těle. Ukotvuje nás pevně v přítomném okamžiku a pomáhá nám kultivovat svobodný a radostný přístup k životu. Budete odcházet odpočatí a zároveň posíleni na těle i mysli.

Tato lekce je určena všem kdo chtějí hlouběji proniknout do svého nitra. Všem, kdo s jógou začínají i se s ní znají déle.

Vytvořilo FEO