LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S JÓGOU A ANGLIČTINOU

Dětské centrum Yoga Brno - dětská jóga a Helen Doron Brno střed si připravilo pro vaše děti léto plné zábavy, hravé angličtiny a zdravého pohybu.
„Během celého dne se mohou děti těšit na zábavné hry, písničky, soutěže, pohyb, tvoření i relaxaci ve studiu i v přírodě či u vody.“

Hravá a zábavná angličtina dle metodiky Helen Doron – nabízí dětem zábavnou, hravou a prožitkovou formou přirozené osvojování angličtiny.
Dětská jóga – protahuje i posiluje tělo, učí zklidnění a podporuje soustředění.
Aktivity ve studiu – k dispozici je prostorný sál (vybavený sportovními pomůckami), 2 učebny, dětská herna a jídelna.
Aktivity venku – děti budou během některých aktivit i venku na čerstvém vzduchu na blízké zahradě
Výlety – děti se mohou těšit i na výlet do přírody či za koupáním (v případě příznivého počasí).

Termíny: 

13.-17.7.2020
3.-7.8.2020
pondělí až pátek 7:30 – 16:00


Místo: Studio dětské jógy, Yoga Brno, Zábrdovická 2, Brno

www.yogabrno.cz/detska-joga/galerie


Typ tábora: příměstský děti od 4 do 10 let

 

Cena: 3.790,- Kč.
Cena zahrnuje stravu (2 svačinky a oběd) a pitný režim na celý den, lekce angličtiny, lekce jógy, pojištění a veškerý další program včetně výletů.

Přihlašovat děti můžete přes formulář na stránkách HDE ZDE. Přihláška je platná až po připsání platby na účet a je závazná.
Pokud vaše děti nejsou studenty HDE Brno střed, prosím uveďte do textu zprávy ve formuláři jméno dítěte a jakou má zkušenost s angličtinou. Pro doplňující dotazy prosím piště na e-mail brnostred@helendoron.cz nebo volejte na telefon 606451955.

Storno podmínky: Po registraci je storno 20% ceny, 15 a méně dní před začátkem tábora je storno 50% z ceny. Na tábor lze za dítě sehnat náhradníka.

Vytvořilo FEO